Zień Mariage i Ania Jóźwiak w BuyVIP

Dokładnie w święto Zakochanych w serwisie BuyVIP pojawi się ekskluzywna kolekcja sukien ślubnych i akcesoriów autorstwa Macieja Zienia. Klientki BV będą mogły wybierać spośród kilkunastu

Dokładnie w święto Zakochanych w serwisie BuyVIP pojawi się ekskluzywna kolekcja sukien ślubnych i akcesoriów autorstwa Macieja Zienia. Klientki BV będą mogły wybierać spośród kilkunastu modeli linii Zień Mariage, które tylko przez 7 dni będą dostępne w wyjątkowych cenach. W kampanii realizowanej na potrzeby serwisu wzięła udział Ania Jóźwiak.

Marka Zień niezmiennie kojarzy się z luksusem, elegancją i perfekcyjnym wykonaniem. Szczególne miejsce w twórczości projektanta zajmują suknie ślubne, które pojawiają się na wybiegu w kulminacyjnym momencie pokazów. Kreacje Zień Mariage powstają wyłącznie z naturalnych tkanin, dzięki którym zyskują niebywałą lekkość. Delikatne i zwiewne tkaniny potęgują zmysłowe wrażenia nadając kolekcji romantyczny charakter. Każda z kreacji została ręcznie wykończona przez doświadczony zespół Atelier Zień. Wybrane modele zostały ozdobione piórami i kryształami Swarovskiego. Uzupełnieniem kolekcji, która 14 lutego pojawi się w BuyVIP będą wyselekcjonowane przez projektanta akcesoria ślubne najlepszych światowych marek.


Dodatkowo klientki, które dokonają zakupu w BV, otrzymają możliwość zamówienia sukienki według swoich wymiarów. Kolekcja Zień Mariage będzie dostępna w serwisie BuyVIP tylko do 20 lutego. Ceny kolekcji w BuyVIP będą niższe do 50% w porównaniu z regularną ofertą.

W kampanii realizowanej na potrzeby BuyVIP wystąpiła obiecująca polska modelka Ania Jóźwiak. Do tej pory Ania współpracowała m.in. z: Marcinem Tyszką, Bruce Weberem i Arthurem Elgortem. Realizowała kampanie dla takich marek jak Ralph Lauren, Abercrombie&Fitch oraz Wittchen. Jej twarz pojawiła się na okładkach Elle i Teen Vogue. Na co dzień modelka współpracuje z warszawską agencją Model Plus.

Za kreację graficzną, nadzór artystyczny oraz zdjęcia kampanii Zień Mariage w serwisie odpowiada Dział Produkcji Kampanii BuyVIP Polska. Wyborem mediów oraz realizacją promocji w Internecie zajął się Dział Marketingu serwisu.

A to już wiesz?  Jak wybrać LUX prezenty

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy