Wysokie buty na jeszcze wyższym obcasie

Oto najnowszy trend. Tak jest w Paryżu, Londynie, a nawet w Japonii, gdzie kobiety są przyzwyczajone do noszenia butów na płaskim obcasie. Wysokie buty królują. Zarówno te na płaskim obcasie jak i na wysokim. Jednak szczytem elegancji jest but na maksymalnie wysokiej szpilce. Takie buty można kupić w wielu sklepach, można znaleźć je np. w victoriassecret – są to buty tak szykowne, i na tak wysokim obcasie, że nietaktem byłoby zasłonić je czymkolwiek.

wysokie-buty.jpg

Są doskonałe do spódnicy, sukienki, płaszcza nie dłuższego niż do łydki a nawet nieco krótszego. Nowa moda noszenia spodni do butów na obcasie bynajmniej nie zniknęła, jednak do takich butów doskonałe będą spodnie poza kolano a nawet takie, które sięgają przed kolano. Doskonałe będą zarówno jeansy jak i bawełniane spodnie, z jakimś ekstra pasem.

Buty Eagle stiletto boot mają ozdoby – są nimi naszyte na nich motywy, zarówno na nosku buta jaki na przodzie cholewki. Ich zwieńczenie stanowi ten sam kolor, w jakim są ozdoby na bucie. Można kupić je w kilku kolorach: w czarnym, granatowym i jasnobrązowym.

Buty mają bardzo wysoki obcas, zupełnie prosty, niczym gwóźdź czy wielka szpila. Jednak to nie wszystko. Tuż nad obcasem, a właściwie jego zwieńczeniem, znajduje się ozdobny, triumfalny miszmasz, jakby stworzony z drobniutkich kulek. Są to jakby grona, co kojarzy się z barokowymi ozdobami świątyni czy pałacu. Można powiedzieć o nich jeszcze jedno: są to buty z klasą.

hastagi na stronie:

#buty na obcasie 2011 #buty na wysokiej szpilce #buty szpilki wysokie #buty na bardzo wysokim obcasie #buty wysokie szpilki #buty na obcasie sklep #buty na platformie 2011 #wysokie szpilki sklep #buty na obcasie #jak zrobić buty na obcasie

Authors
Tags , , , , , , , ,

Related posts

Top