Biżuteria

VIS – siła kobiecości

Warszawa, 24 luty 2015 VIS – siła kobiecości W.KRUK wprowadzi autorską kolekcję Kingi Rusin Przeciwieństwa uzupełniają się dzięki W.KRUK. Kobiecość staje się silna, historia nabiera

Warszawa, 24 luty 2015

VIS – siła kobiecości
W.KRUK wprowadzi autorską kolekcję Kingi Rusin

Przeciwieństwa uzupełniają się dzięki W.KRUK. Kobiecość staje się silna, historia nabiera nowego znaczenia i zostaje opowiedziana na nowo. W.KRUK prezentuje nową autorską kolekcję, do której inspiracje stworzyła Kinga Rusin. Tym samym W.KRUK rozpoczyna celebrowanie 175 lat istnienia marki.

Kolekcja, której inspiracje stworzyła Kinga Rusin, nosi nazwę VIS, co po łacinie oznacza SIŁA.
– Chciałam, żeby ta kolekcja biżuterii miała przesłanie, żeby piękne rzeczy nie tylko zdobiły, ale też “przemawiały”. Wymarzyłam sobie biżuterię dla kobiety, która chce podkreślić siłę swojej kobiecości. Na 21. urodziny dostałam od ojca niewielki sygnet. Symbol siły i dziedzictwa. Od tego momentu zawsze i wszędzie noszę go ze sobą. Jest inspiracją tej kolekcji. Wykorzystaliśmy w nowatorski sposób jego najbardziej klasyczne trzy kształty. Do kształtu sygnetu nawiązują też puzderka i kolczyki, które uzupełniają tę serię – mówi Kinga Rusin.
VIS to szlachetna kolekcja wykonana ze złota i srebra, w której tradycyjne wzory biżuterii nabierają nowego znaczenia. Bohaterem kolekcji jest sygnet, który staje się symbolem kobiecej siły. Niegdyś typowo męski, dzisiaj zyskuje miano amuletu nowoczesnej i silnej kobiety, która w pełni potrafi cieszyć się życiem.

W skład kolekcji wchodzą również naszyjniki-puzderka i kolczyki kształtem nawiązujące do motywu sygnetów. Poszczególne modele ozdobione zostały wyłącznie naturalnymi kamieniami, takimi jak: kwarc dymny i różowy, prehnit, ametyst, granat, agat, kryształ górski oraz diamenty. Kolekcja została wykonana w Manufakturze W.KRUK w Poznaniu we współpracy z projektantką Anną Orską. Pojawi się w salonach W.KRUK w marcu 2015 r.

VIS to kolekcja dla wszystkich kobiet, które chcą czerpać z życia pełnymi garściami. Stawiają czoła rzeczywistości, są świadome siebie i jednocześnie nie boją się pokazać słabości, gdyż znają swoją wartość. Wybierając kolekcję VIS pokazują światu siłę swojej kobiecości.
Wprowadzenie kolekcji autorskiej Kingi Rusin otwiera rok 2015, w którym marka W.KRUK celebruje 175 lat istnienia. Tym samym powracając do korzeni i tradycji sięgającej 1840 roku, W.KRUK jako najstarsza marka jubilerska w Polsce na nowo opowiada swoją historię.

A to już wiesz?  Kwintesencja współczesnej klasyki - ponadczasowa biżuteria

Kolczyki srebrne W.KRUK VIS Kinga Rusin 199 zl

Kolczyki srebrne W.KRUK VIS Kinga Rusin 469 zl

Kolczyki srebrne W.KRUK VIS Kinga Rusin 499 zl

Kolczyki zlote W.KRUK VIS Kinga Rusin 2490 zl

Naszyjnik srebrny W.KRUK VIS Kinga Rusin 269 zl (2)

Naszyjnik srebrny W.KRUK VIS Kinga Rusin 269 zl

Naszyjnik zloty W.KRUK VIS Kinga Rusin 1490 zl

Pierscionek srebrny W.KRUK VIS Kinga Rusin 399 zl (2)

Pierscionek srebrny W.KRUK VIS Kinga Rusin 399 zl

Puzderko srebrne W.KRUK VIS Kinga Rusin 499 zl (2)

Puzderko srebrne W.KRUK VIS Kinga Rusin 499 zl (3)

Puzderko srebrne W.KRUK VIS Kinga Rusin 499 zl (4)

Puzderko srebrne W.KRUK VIS Kinga Rusin 499 zl

Puzderko zlote W.KRUK VIS Kinga Rusin 4990 zl (2)

Puzderko zlote W.KRUK VIS Kinga Rusin 4990 zl

Sygnet srebrny W.KRUK Kinga Rusin 399 zl

Sygnet srebrny W.KRUK Kinga Rusin 469 zl

Sygnet z kamieniem srebrny srebrny W.KRUK VIS Kinga Rusin 369 zl

Sygnet z kamieniem srebrny W.KRUK VIS Kinga Rusin 399 zl

Sygnet z kamieniem zloty W.KRUK VIS Kinga Rusin 3990 zl

Sygnet z kamieniem zloty W.KRUK VIS Kinga Rusin 7990 zl

Sygnet zloty W.KRUK VIS Kinga Rusin 4490 zl

W.KRUK Kinga Rusin kolekcja VIS (2)

W.KRUK Kinga Rusin kolekcja VIS (3)

W.KRUK Kinga Rusin kolekcja VIS (4)

W.KRUK Kinga Rusin kolekcja VIS (5)

W.KRUK Kinga Rusin kolekcja VIS

***
W.KRUK OD 1840 na zawsze.
W.KRUK to nie tylko biżuteria. To marzenie kobiet i mężczyzn od 1840 roku. W.KRUK to jedyna marka biżuteryjna w Polsce, która sprawia, że ludzie, którzy ją noszą, czują się wyjątkowi i ważni dla siebie nawzajem.
W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Historia 175 lat to największa duma i najważniejsze dziedzictwo. W ponad 80 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.
W.KRUK to ekspert w dziedzinie zegarków. 175 lat tradycji oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę wiarygodnym i profesjonalnym przedstawicielem najlepszych światowych marek zegarkowych: Rolex, Omega, Longines, IWC, TAG Heuer, Gucci, Burberry i wiele innych.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy