Unikatowe prezenty gwiazdkowe dla kobiety

Prezent dla kobiety

Prezenty gwiazdkowe są tym, co lubi każdy: dzieci, dorośli, zarówno kobiety jak i mężczyźni. Dziś zastanowimy się, jakimi prezent można sprawić kobiecie. Prezenty możemy podzielić na rzeczowe oraz takie, które są niematerialne. Do prezentów rzeczowych należy wszytko to, co można kupić lub zrobić, i podarować od razu, dając dane osobie. Niematerialne to takie, które są czymś innym niż fizyczna rzecz, np. może być to wstęp do salonu masażu, wycieczka na Karaiby itd. Prezenty niematerialne mogą jak gdyby spełnić się, w momencie, kiedy osoba obdarowana skorzysta z nich.

Czy wobec tego, kobiety wolą prezenty materialne czy te, które są czymś innym niż rzeczy? Myślę, że kobiety lubią zarówno takie jak i takie prezenty. Materialne są bardzo miłe, nie tylko kiedy z nich korzystamy, ale już dużo wcześniej, kiedy je odpakowujemy. Ciekawość robi swoje. Oczekiwanie na prezent ma swoje zalety.

Prezenty niematerialne, mogą być takim niespodziankami, jakie są realizowane od razu lub po jakimś czasie. Np. bilet do kina, wręczony w tym samym dniu, w którym jest dany film, może być prezentem natychmiastowym. Spełni się bowiem jeszcze tego samego dnia. Ale np. wykupiona wycieczka zagraniczna, do której kupon jest wręczony zimą, jako prezent pod choinkę, a zrealizowany dopiero w lecie – jest prezentem z przesuniętym terminem realizacji. Jednak ma to swoje dobre strony. Wyobraźmy sobie, że dostajemy w prezydencie bilet do Indii. Aby tam pojechać, trzeba mieć szczepienia, w określonych od siebie odstępach. Gdyby wycieczka była wykupiona już kolejnego dnia, być może nie udałoby się jej zrealizować. Poza tym, sam fakt czekania na wycieczkę, jest czymś w rodzaju czekania na rozpakowanie prezentu. Samo oczekiwanie jest radosne, nie wiemy bowiem, co jest w środku, tak samo, jak nie wiem, co zdarzy się na tej wycieczce, jak spędzimy czas podczas podróży i przebywania w nowym miejscu.

Prezenty są bardzo miłym akcentem przy okazji świąt Bożego Narodzenia. Dlatego, że już niedługo Gwiazdka, życzę wszystkim bardzo udanego kupowania prezentu, a także miłych prezentów pod choinkę.

MKS

hastagi na stronie:

#prezent dla żony na święta #prezent gwiazdkowy dla żony #prezent gwiazdkowy dla dziewczyny #prezenty gwiazdkowe 2010 #prezent na gwiazdke dla dziewczyny #pomysł na prezent gwiazdkowy #co kupić żonie na gwiazdkę #prezent dla dziewczyny na swieta #jak zrobić prezent pod choinkę #jak samemu zrobić prezent pod choinką?

Authors

Related posts

Top