LUX dla mężczyzn Zegarki

Szwajcarskie zegarki marki Chopard – Elegancja nigdy nie wychodzi z mody

Elegancja nigdy nie wychodzi z mody – szwajcarskie zegarki marki Chopard Zegarek jest dla mężczyzny tym, czym mała czarna dla kobiety – należy go mieć.

Elegancja nigdy nie wychodzi z mody – szwajcarskie zegarki marki Chopard

Zegarek jest dla mężczyzny tym, czym mała czarna dla kobiety – należy go mieć. Odpowiednio dobrany model, wykonany z najwyższej jakości komponentów to ponadczasowy dodatek, który świadczy o guście, klasie i dobrym smaku.

Klasyka w męskim wydaniu

Kanony mody męskiej zmieniają się dynamicznie i nieustannie. Elegancję także definiuje się inaczej niż jeszcze kilka lat temu – to, co kiedyś było stałym elementem ubioru większości mężczyzn, teraz najczęściej odchodzi w zapomnienie. Są jednak takie detale, które nie tylko są zawsze na czasie, ale także nadają stylizacji ostatecznego szlifu – jest nim bez wątpienia zegarek wysokiej jakości.

Decydując się na zegarek z wyższej półki mężczyźni poszukują najczęściej modeli nie tylko z wieloma dodatkowymi funkcjami, ale przede wszystkim takich o niebanalnym designie. Ma on bowiem być oryginalny, a jednocześnie na tyle ponadczasowy, że nie wyjdzie z mody przez wiele lat. Wysokiej klasy zegarek to dziś nie tylko jakość, ale także prestiż i synonim luksusu, którego poszukuje wielu nowoczesnych mężczyzn.

Tradycja i uznanie

Zegarki szwajcarskiej firmy Chopard są znane na całym świecie. Cieszą się niesłabnącą popularnością wśród miłośników luksusowych akcesoriów już od ponad 150 lat. Dlaczego?

– Chopard od zawsze stawia na precyzję i niezwykły kunszt wykonania swoich zegarków. Nie bez powodu mówi się, że coś jest dokładne “jak szwajcarski zegarek”. Firma ta od lat kojarzy się nie tylko z najwyższą jakością i niepowtarzalnością wzorów – to klasa sama w sobie, synonim długowieczności. Projektanci marki od zawsze dbają o klasyczne i eleganckie projekty kopert i bransolet, dzięki którym zegarki mogą przechodzić z pokolenia na pokolenie, a i tak nie stracą ani odrobiny ze swojego splendoru. Te wszystkie czynniki sprawiają, że zegarki Chopard są warte każdej wydanej na nie złotówki – mówi Wiesław Krzyś, właściciel firmy jubilersko-zegarmistrzowskiej W. Krzyś oraz sklepu internetowego wkrzys.pl.

A to już wiesz?  I.N.O.X. - HEROS WśRÓD ZEGARKÓW

model-Classic Racing Collection Grand Prix De Monaco, źródło - Chopard -001-2014-04-17 _ 22_20_24-75

model - Gran Turismo XL, źródło - Chopard-002-2014-04-17 _ 22_20_22-75

Zegarek to inwestycja na lata, dlatego przy jego wyborze warto postawić na najwyższą jakość i sprawdzoną markę.
————————————————————————————————————————–
O firmie jubilersko-zegarmistrzowskiej W.Krzyś

Firma jubilersko-zegarmistrzowska W. Krzyś to rodzinny biznes, obecny na rynku już od ponad 60 lat. Przez cały ten czas członkowie rodziny przekazują sobie doświadczenie, podnoszą swoje kwalifikacje oraz śledzą nowinki ze świata jubilerskiego. Wszystko po to, by zapewnić swoim klientom dostęp do najlepszej jakości biżuterii i zegarków.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy