LUX prezenty

świąteczne prezenty prawdziwie męskie

Prezent dla mężczyzny Jak wybrać prezent prawdziwie męski? Właściwie taki, który spodoba się mężczyźnie. Czy kobieta jest sobie w stanie z tym poradzić, nawet, jeśli

Prezent dla mężczyzny

Jak wybrać prezent prawdziwie męski? Właściwie taki, który spodoba się mężczyźnie. Czy kobieta jest sobie w stanie z tym poradzić, nawet, jeśli nie ma pojęcia, co wybrać? Pierwszą radą, jaką dostałaby ode mnie, byłoby słuchanie. Być może mężczyzna mówił, czego mu potrzeba. Prawdopodobnie, nie mówił tego nawet między słowami, jak to robią kobiety, ale wprost. Dlatego, ważne jest słuchanie mężczyzny oraz jego prostych i wyraźnych komunikatów.

Co, jeśli mężczyzna niczego nie mówi na temat tego, co chciałby dostać? Możemy go delikatnie podpytać, tylko liczmy się wtedy z tym, że już nie będzie to niespodzianką, i że domyśli się, co dostanie na najbliższe urodziny, imieniny czy gwiazdkę. Jeśli zależy nam na dyskrecji i na tym, aby sprawić swojemu mężczyźnie prezent – niespodziankę, musimy dowiedzieć się o to, czego potrzebuje, w miarę wcześnie. Np. nie tydzień przed urodzinami, ale np. kilka miesięcy wcześniej. Musimy tylko wtedy zważać na to, że mąż zdąży kupić sobie tę rzecz, zanim my ją dla niego przygotujemy lub kupimy.

Prezenty dla mężczyzny warto wybierać wcześniej, zwłaszcza, jeśli mamy do kupienia coś unikatowego, czego nie można dostać od ręki. Jeśli nie wiesz, czego potrzebuje Twój mąż czy chłopak, zastanów się, co może sprawić mu radość. Być może kolekcjonuje coś, i Ty jesteś w stanie zdobyć ten przedmiot. Może lubi majsterkowanie lub sklejanie jakiegoś typu modeli – będziesz miała w takim razie pole do popisu. Czytanie książek, prace w ogrodzie itd. Jednak uważaj, aby nie przesadzić. Przedmioty do pracy w ogrodzie nie nie nadają się raczej na osobiste prezenty. Nie wyobrażam sobie kupienia łopaty czy rydla albo grabi jako prezentu na gwiazdkę. Za to można kupić coś co będzie przydatne w pracy w ogrodzie, ale to musi być coś ekstra, jakiś unikat, który bezpośrednio ucieszy odbiorcę. Nie przychodzi mi w tej chwili do głowy żaden przykład, jednak znając swojego mężczyznę, na pewno wpadniesz na jakiś pomysł.

A to już wiesz?  Jak dobrze dobrać prezent?

Ja kupiłam kiedyś gitarę dla mojego męża, ponieważ wiedziałam, że kiedyś grał na gitarze, ale nigdy nie miał swojej. Myślę, że ten prezent go bardzo ucieszył. Pamiętaj więc o hobby, bo to ważna rzecz w życiu każdego mężczyzny, a Ty na podstawie wiedzy o tym, co lubi robić, możesz sprawić mu niespodziankę.

Prezenty dla mężczyzny mogą być też związane z garderobą i kosmetykami. Możesz podarować mężczyźnie jakieś super perfumy czy wodę toaletową. Możesz kupić koszulę i krawat, o ile Twój mąż chodzi w koszulach i używa krawatów. Możesz postarać się o jego ulubione książki, pism. ma, czy kolekcje jakichś przedmiotów.
Prezenty mogą być też nietypowe, np. jakaś wspólna wycieczka, zaplanowana przez Ciebie, jeśli tylko wiesz o tym, że Twój ukochany uwielbia wycieczki. Może to być podróż do jakiegoś miejsca sentymentalnego, lub wycieczka do nieznanego kraju czy miejsca, gdzie jeszcze Twój mąż nigdy nie był. Możesz też zafundować mu teatr, kino, operę, czy koncert na jego ulubiony zespół. To zależy od tego, co lubi.

Czasami nawet drogie prezenty nie cieszą, a osoba obdarowana jest zakłopotana. Najbezpieczniej jest obserwować, aby stwierdzić, czego potrzebuje dana osoba, czy co chciałaby mieć, ale sama nie zdecyduje się na zakup tego przedmiotu. Prezenty warto wybierać z rozwagą, ale odrobina szaleństwa nie zaszkodzi. Właściwie każdy prezent jest ryzykiem, ponieważ nigdy nie możemy być pewni, czy spodoba się temu, kto go dostał. Jednak prezenty ofiarowane szczerze, dlatego, aby sprawić komuś przyjemność i radość, powinny być zawsze odebrane z wdzięcznością. Myślę, że Twój mężczyzna to doceni.

Aczkolwiek zaproszenia na polowanie na dzika byłoby całkiem ciekawym prezentem.

MKS

hastagi na stronie:

#męskie prezenty #co kupić na 40 urodziny mężczyźnie #własnoręczne prezenty na urodziny

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy