Wiadomości branżowe

Soho Factory

Informacja prasowa,Warszawa, 13 kwietnia 2012 r. Hair meets wardrobe Launch TONI&GUY Kosmetyki TONI&GUY weszły na polski rynek w wielkim stylu! Launch event brytyjskiej marki specjalizującej

Informacja prasowa,Warszawa, 13 kwietnia 2012 r.

Hair meets wardrobe Launch TONI&GUY

Kosmetyki TONI&GUY weszły na polski rynek w wielkim stylu! Launch event brytyjskiej marki specjalizującej się w dziedzinie stylizacji i pielęgnacji włosów, który odbył się 12 kwietnia 2012 roku Soho Factory był prawdziwą ucztą mody na najwyższym poziomie. Rewia gwiazd, topowi projektanci, brytyjska top modelka Jacquetta Wheeler – to tylko część atrakcji, jakie pojawiły się podczas imprezy.

Marka TONI&GUY udowodniła, że idea TOTAL LOOK idealnie sprawdza się również w Polsce, czego potwierdzeniem był niestandardowy pokaz, który uświetnił launch event TONI&GUY. Czterech projektantów, cztery style, cztery gwiazdy, uczesane przez team TONI&GUY specjalnie na tę okazję to tylko początek atrakcji, jakie pojawiły się na imprezie.

Idea TOTAL LOOK w czterech stylach: GLAMOUR, CLASSIC, CASUAL I CREATIVE – to myśl przewodnia zarówno marki TONI&GUY, jak i wczorajszej imprezy. W tym nurcie odbył się niestandardowy pokaz czterech polskich projektantów na jednej scenie. Oglądaliśmy casualowe stylizacje Roberta Kupisza, klasyczne, eleganckie garnitury od Mariusza Przybylskiego, kreatywne pomysły od marki Zuo Corp. oraz kobiece i seksowne propozycje od Agnieszki Maciejak, reprezentantki stylu glamour. Gościem specjalnym pokazu była brytyjska top modelka Jacquetta Wheeler, która uświetniła pokaz, prezentując spektakularny biały garnitur od Mariusza Przybylskiego.

Robert Kupisz pojawił się na evencie w podwójnej roli, poza udziałem w pokazie został oficjalnie przedstawiony gościom jako Doradca Wizerunkowy marki TONI&GUY w Polsce. Praca Roberta idealnie odzwierciedla ideę TOTAL LOOK’u, co oddaje styl marki TONI&GUY.

Na evencie nie zabrakło również oprawy muzycznej na najwyższym światowym poziomie. Do pokazu grał DJ Charles Schillings, znany z performance’ów dla światowych domów mody.

Podczas imprezy każdy gość miał możliwość zapoznania się z produktami TONI&GUY na specjalnie przygotowanych stanowiskach, na których promotorzy opowiadali o marce i możliwościach stylizacyjnych, jakie dają kosmetyki tej marki.

A to już wiesz?  Maja Sablewska: Lubię kosmetyki bardzo dobrej jakości. Na tym nie należy oszczędzać

Gośćmi premiery było grono znanych i lubianych osób ze świata show biznesu: Marina Łuczenko, Aleksandra Kisio, Natalia Kukulska, Olivier Janiak, Maja Sablewska, Wojciech Mazolewski, Honorata Skarbek, Ilona Felicjańska, Klaudia Halejcio, Anna Bosak, Agnieszka Jaskółka, Magdalena Górska, Emilia Komarnicka, Anna Piszczałka, Aleksandra Kuligowska, Tola Szlagowska. Byli obecni również przedstawiciele świata mody: duet Paprocki i Brzozowski, Natalia Jaroszewska, duet Bohoboco, Michał Starost, Wiola Wołczyńska.

Stylizacja pokazu: Agnieszka ścibior
Choreografia i reżyseria: Katarzyna Sokołowka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy