Luksus Wiadomości branżowe

Rory McIlroy nawiązuje współpracę z Bose

Warszawa, 27 lutego 2013 r. — Najlepszy golfista świata będzie reprezentował firmę Bose - dzisiaj, podczas zawodów Honda Classic rozgrywających się w Palm Beach Gardens na Florydzie, korporacja Bose ogłosiła nawiązanie współpracy z Rorym McIlorym, nowym ogólnoświatowym ambasadorem marki, będącym twarzą słuchawek, przenośnych głośników oraz

Teaser

Warszawa, 27 lutego 2013 r. — Najlepszy golfista świata będzie reprezentował firmę Bose – dzisiaj, podczas zawodów Honda Classic rozgrywających się w Palm Beach Gardens na Florydzie, korporacja Bose ogłosiła nawiązanie współpracy z Rorym McIlorym, nowym ogólnoświatowym ambasadorem marki, będącym twarzą słuchawek, przenośnych głośników oraz domowych i samochodowych systemów audio produkowanych przez firmę Bose. Podpisując wieloletnią umowę z firmą Bose, McIlroy zainaugurował rok 2013 na pierwszej pozycji w ogólnoświatowym rankingu golfistów.

 

Jako zagorzały miłośnik muzyki, McIlroy jest od lat wiernym klientem firmy Bose.

Zawsze wybierałem produkty marki Bose, ponieważ zależało mi na najwyższej jakości dźwięku“, mówi McIlroy. “Produkty marki Bose są inne. Firma Bose jest inna. Jej pracownicy ciężko pracują nad kolejnymi innowacyjnymi rozwiązaniami, działają w sposób niekonwencjonalny i dążą do odkrywania wciąż nowych rzeczy, zupełnie jak ja“.

 

Sportowiec tej klasy, co Rory, trafia się raz na całe pokolenie“, mówi Bob Maresca, prezes firmy Bose. “Podobnie jak miliony jego fanów na całym świecie, również i nas zachwyca jego talent oraz pasja. Wiemy, ile wkłada w swoją grę, również poza polem golfowym. Rory kocha muzykę, zupełnie jak my. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, mogąc towarzyszyć mu zarówno podczas zawodów, jak i w chwilach relaksu”.

 

To pierwsza taka umowa sponsorska z producentem sprzętu elektronicznego dla McIlroya, który będzie twarzą tylko tych produktów firmy Bose, których sam używa. “Pragniemy, by fani Rory’ego i nasi klienci mieli pewność, że wszystkie jego opinie o produktach firmy Bose są wydawane na podstawie jego osobistych doświadczeń i własnych wyborów — nie zaś wyborów, których dokonujemy za niego“, mówi Bob Maresca.

 

McIlroy jest obecnie posiadaczem szeregu produktów marki Bose, między inny przenośnego głośnika SoundLinkÂŽ II, systemu rozrywki VideoWaveÂŽ II, słuchawek QuietComfortÂŽ 15 Acoustic Noise Cancelling oraz mobilnego zestawu słuchawkowego MIE2i.

 

A to już wiesz?  Polacy gotowi na przeprowadzkę w związku ze zmianą pracy. Są na to bardziej otwarci niż pozostali Europejczycy

Przykładam wielką wagę do słuchawek“, mówi McIlroy. “Słuchawki firmy Bose są według mnie najlepsze spośród używanych do tej pory. Używam słuchawek dousznych na treningach, zaś modele tłumiące dźwięki otoczenia doskonale sprawdzają się podczas podróży. Gdy potrzebuję motywacji lub relaksu, sięgam po słuchawki marki Bose, które towarzyszą mi zawsze i wszędzie“.

 

Umowa została sfinalizowana po wizycie McIlroya w placówce rozwojowo-badawczej firmy Bose we Framingham w stanie Massachusetts, mieszczącej się przy głównej siedzibie firmy. “Rory miał szansę przekonać się na własne oczy o naszym zaangażowaniu w prace badawcze“, mówi Maresca. McIlroy skomentował, że stało się dla niego jasne, dlaczego produkty marki Bose odnoszą takie sukcesy na tym trudnym i wymagającym rynku. “Są pełni motywacji. Opracowują innowacyjne rozwiązania. Dokonują inwestycji z myślą o pokonaniu konkurencji swoją doskonałością. Takie podejście jest mi bliskie”.

 

Rory McIlroy

Rok 2012 przyniósł McIlroyowi liczne sukcesy: pierwszą lokatę w ogólnoświatowym rankingu golfistów, pięć zwycięstw w turniejach o randze światowej, zwycięstwo w Pucharze Rydera wywalczone dla europejskiego zespołu oraz niezliczone tytuły w sezonowych turniejach z cyklu PGA Tour i European PGA Tour. Wśród pięciu wygranych w 2012 r. turniejów o randze światowej warto wymienić jego drugie zwycięstwo w turnieju kategorii Major Championship (PGA Championship) oraz dwa turnieje playoff z cyklu PGA Tour (Deutsche Bank Championship i BMW Championship). Zwycięstwo w zawodach PGA Championship w 2012 r. odniósł z największą przewagą w całej historii tego turnieju.

 

McIlroy zdobył nagrodę Gracza Roku 2012 w cyklu PGA Tour oraz zajął pierwsze miejsce na listach najlepiej zarabiających graczy w cyklu PGA Tour oraz PGA European Tour. Zwieńczeniem sensacyjnego sezonu, który przyniósł McIlroyowi liczne zwycięstwa i imponujące zarobki po zakończeniu kariery amatorskiej, było zwycięstwo w turnieju DP World Tour Championship oraz uplasowanie się na pierwszym miejscu światowego rankingu golfistów jako jeden z najmłodszych sportowców w historii. McIlroy ma na swoim koncie 10 zwycięstw w turniejach o randze globalnej, w tym dwa zwycięstwa w zawodach w kategorii Major Championship.

A to już wiesz?  Magdalena Boczarska: wierzę, że w serialu można pogodzić rozrywkę z misją

 

Korporacja Bose

Korporacja Bose została założona w 1964 r. przez dr. Amara G. Bose, profesora w Massachusetts Institute of Technology. Obecnie firma jest znana głównie z osiągnięć w dziedzinie akustyki, jednak prowadzone przez nią badania zaowocowały również wieloma produktami w innych dziedzinach.

Odkrycia dokonane przez pracowników firmy Bose umożliwiły udoskonalenie następujących rozwiązań:

  • głośniki,
  • domowe systemy rozrywki,
  • samochodowe systemy audio dostosowane do akustyki wnętrza poszczególnych modeli samochodów (nowatorskie rozwiązanie firmy Bose),
  • zestawy słuchawkowe tłumiące hałas dla pilotów i do powszechnych zastosowań (nowatorskie rozwiązanie firmy Bose),
  • słuchawki i zestawy słuchawkowe do słuchania muzyki,
  • systemy dźwiękowe używane w miejscach publicznych,
  • urządzenia do produkcji dźwięku dla muzyków używających elektronicznych urządzeń wzmacniających,
  • badania materiałowe i narzędzia do wytrzymałościowych badań symulacyjnych do zastosowań biomedycznych, przemysłowych i komercyjnych;
  • układy zawieszenia stosowane w samochodach ciężarowych pracujących z dużym obciążeniem.

#   #   #

 

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt:

Biuro Prasowe – Edelman Polska Sp. z o.o.

Grzegorz Kuźnik, tel. + 48 22 576 35 42, kom. +48 783 311 811

e-mail: [email protected]

 

< 235544" >

Ĺšródło BOSE. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy