Aktualności LIFESTYLE NeoBright NeoRevive Zabieg OxyGeneo dotlenienie pielęgnacja skóry rewitalizacja złuszczanie martwego naskórka

Popularny na świecie zabieg kosmetyczny OxyGeneo coraz popularniejszy w Polsce. Gwarantuje oczyszczenie, dotlenienie i rozjaśnienie skóry

Zabieg OxyGeneo to innowacyjna metoda pielęgnacji 3 w 1. Polega na optymalnym złuszczeniu i oczyszczeniu zewnętrznej warstwy naskórka, zwiększeniu naturalnego dotlenienia komórek skóry od wewnątrz oraz zapewnieniu infuzji cennych składników rewitalizujących. Zabieg jest wykonywany przy użyciu kapsuły masującej i żelu bogatego w składniki odżywcze. Nie ma żadnych przeciwwskazań do jego

Data publikacji: 2016-06-15, 06:40
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Popularny na świecie zabieg kosmetyczny OxyGeneo coraz popularniejszy w Polsce. Gwarantuje oczyszczenie, dotlenienie i rozjaśnienie skóry
Kategoria: LIFESTYLE

Zabieg OxyGeneo to innowacyjna metoda pielęgnacji 3 w 1. Polega na optymalnym złuszczeniu i oczyszczeniu zewnętrznej warstwy naskórka, zwiększeniu naturalnego dotlenienia komórek skóry od wewnątrz oraz zapewnieniu infuzji cennych składników rewitalizujących. Zabieg jest wykonywany przy użyciu kapsuły masującej i żelu bogatego w składniki odżywcze. Nie ma żadnych przeciwwskazań do jego wykonywania.

Zabieg OxyGeneo to innowacyjna metoda pielęgnacji 3 w 1. Polega na optymalnym złuszczeniu i oczyszczeniu zewnętrznej warstwy naskórka, zwiększeniu naturalnego dotlenienia komórek skóry od wewnątrz oraz zapewnieniu infuzji cennych składników rewitalizujących. Zabieg jest wykonywany przy użyciu kapsuły masującej i żelu bogatego w składniki odżywcze. Nie ma żadnych przeciwwskazań do jego wykonywania.

– OxyGeneo to błyskawiczny efekt kosmetyczny zainspirowany przede wszystkim naturą, wykorzystuje naturalne czynniki biologiczne, które dają natychmiastowy efekt dotlenienia, rozjaśnienia i odmłodzenia skóry – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Bernadeta Korczak, pielęgniarka w Centrum Zdrowej Skóry.

OxyGeneo to dwa typy zabiegów. NeoRevive przeznaczony jest dla cery dojrzałej i gwarantuje odżywienie skóry. Napina ją, ujędrnia, nawilża, wygładza drobne zmarszczki oraz redukuje matowy odcień. Z kolei NeoBright będzie dobry dla osób, które mają problemy z cerą. Rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry oraz zmniejsza zmiany pigmentowe.

– W każdym żelu znajdują się aktywne składniki, takie jak retinol, kwas hialuronowy i kwas azelainowy, który jest skutecznym inhibitorem melaniny. Maksymalne dotlenienie skóry uzyskujemy na skutek kapsuły masującej, która jest zbudowana z wodorowęglanu sodu i kwasu cytrynowego. W połączeniu z aktywnym żelem tworzy na powierzchni skóry mikropęcherzyki powietrza, które są wzbogacone w dwutlenek węgla – tłumaczy Bernadeta Korczak.

Środowisko bogate w dwutlenek węgla wywołuje fizjologiczną reakcję organizmu, zwaną efektem Bohra, który polega na zwiększeniu przepływu krwi w naczyniach włosowatych, wysyłaniu krwi bogatej w tlen do obszaru zabiegowego oraz podwyższeniu metabolizmu komórek naskórka. Dotlenione komórki skóry są w stanie maksymalnie wchłaniać składniki aktywne żelu, a efekt musującej kapsułki dodatkowo zwiększa infuzję składników aktywnych.

A to już wiesz?  Mandaryna: Koncertów grać nie można, a innych nie obowiązuje żadna odległość. Buntuję się przeciwko temu, że jedni mogą inaczej niż inni

Zabieg OxyGeneo jest dobry zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Może być wykonywany o każdej porze roku i dnia.

– Nie ma żadnych przeciwwskazań do tego zabiegu. Nawet jeżeli pacjent ma skórę trądzikową, to też jak najbardziej to jest wskazane ze względu na to, że dochodzi do złuszczenia naskórka, wtedy pozbywamy się tej warstwy rogowej, skóra jest czysta i przygotowana do dalszego wchłaniania aktywnych składników – mówi Bernadeta Korczak.

Podczas zabiegu pacjent wykonywany jest delikatny masaż. Jeżeli skóra jest wrażliwa, pacjent może też czuć delikatne szczypanie. Efekty są widocznie niemal natychmiast. Skóra jest napięta, rozjaśniona i miła w dotyku.

– Jeżeli mamy problem z trądzikiem, zabieg można wykonywać raz w tygodniu, żeby pozbyć się tej warstwy rogowej i częściej oczyszczać tę skórę. Jeżeli nie, możemy go robić raz w miesiącu, ale wszystko zależy od potrzeb pacjenta. Najpierw oceniamy skórę, a później indywidualnie dobieramy poziom i intensywność zabiegów – dodaje Bernadeta Korczak.

Zabieg trwa około 15 minut.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Popularny na świecie zabieg kosmetyczny OxyGeneo coraz popularniejszy w Polsce. Gwarantuje oczyszczenie, dotlenienie i rozjaśnienie skóry LIFESTYLE, Zabieg OxyGeneo, NeoRevive, NeoBright, pielęgnacja skóry, rewitalizacja, dotlenienie, złuszczanie martwego naskórka - Zabieg OxyGeneo to innowacyjna metoda pielęgnacji 3 w 1. Polega na optymalnym złuszczeniu i oczyszczeniu zewnętrznej warstwy naskórka, zwiększeniu naturalnego dotlenienia komórek skóry od wewnątrz oraz zapewnieniu infuzji cennych składników rewitalizujących. Zabieg jest wykonywany przy użyciu kapsuły masującej i żelu bogatego w składniki odżywcze. Nie ma żadnych przeciwwskazań do jego wykonywania.
Hashtagi: #LIFESTYLE Zabieg OxyGeneo, NeoRevive, NeoBright, pielęgnacja skóry, rewitalizacja, dotlenienie, złuszczanie martwego naskórka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy