Płaszcze puchowe

Puchowe płaszcze, kurtki, czapki, rękawiczki – to bardzo ciepła ubrania. Są też puchowe kamizelki, podpinki do ubrań, a nawet puchowe spodnie. Każde z tych ubrań jest ciepłe, miękkie i dość lekkie. Puch jest bardzo lekki, więc ubrania nim wypełnione nosi się wygodnie. Starajmy się tylko nie prac ich zbyt często, tylko tyle, ile to jest konieczne. Chodzi o to, że jeśli np. co tydzień będziemy prać nasz płaszcz puchowy czy puchowa kurtkę, lub innego typu ubranie, puch w końcu zacznie się zbijać i nie będzie już tak doskonale spełniał swoich funkcji.

Ubrania puchowe są szyte w ten sposób, że puch jest rozłożony równomiernie na całej długości, a następnie jest ubranie zszywane. Ewentualnie może być najpierw zszyte, a potem wypełnione puchem, jednak puch jest wkładany do każdej z tych zszytych części materiału.

W płaszczach puchowych jest bardzo ciepło i przytulnie. W dodatku, płaszcz, to nie kurtka, i zwykle jest przynajmniej przed kolano, a na pewno za pupę. Dlatego też, w płaszczu z puchu może być Ci o wiele cieplej niż w puchowej kurtce, ponieważ osłonięte są częściowo dolne partie ciała. A dla kobiet to bardzo ważne, ponieważ wtedy jest mniej narażona na choroby układu moczowego związane z przeziębieniem pęcherza, ze zmarznięciem.
mks

hastagi na stronie:

#płaszcze zimowe damskie wyprzedaż #kurtki zimowe wyprzedaż #kurtki zimowe damskie wyprzedaż #wyprzedaż płaszczy zimowych #eleganckie kurtki damskie #kurtki puchowe wyprzedaż #zara kurtki zimowe #wyprzedaż kurtek zimowych #ciepłe kurtki zimowe damskie #kurtki zimowe damskie puchowe

Authors

Related posts

Top