Wiadomości agencyjne Wiadomości branżowe

Piotr Gąsowski o związku z Anna Głogowską: cały czas jest u nas gorąca atmosfera

Piotr Gąsowski podkreśla, że tak jak w każdym związku u niego także zdarzają się kłótnie, nieporozumienia i ciche dni, ale najważniejsze, że wszystkie problemy udaje się szybko rozwiązać i wyjść na prostą. Choć media wielokrotnie spekulowały na temat

Piotr Gąsowski podkreśla, że tak jak w każdym związku u niego także zdarzają się kłótnie, nieporozumienia i ciche dni, ale najważniejsze, że wszystkie problemy udaje się szybko rozwiązać i wyjść na prostą. Choć media wielokrotnie spekulowały na temat rozstania aktora z tancerką Anną Głogowską, to oni sami zapewniają, że na przekór wszystkim plotkom ich uczucie wciąż kwitnie.

Gąsowski przyznaje, że związek dwojga artystów nigdy nie jest łatwy. Nienormowany czas pracy, próby, spektakle, przygotowania do programów telewizyjnych i częste wyjazdy sprzyjają temu, by się pogubić i oddalić od siebie. W każdej sytuacji trzeba jednak umieć wypracować kompromis i robić wszystko, żeby druga osoba nie czuła się zaniedbywana.

Cały czas mamy gorącą atmosferę. Jakoś nam się to udaje. Czasami jesteśmy bardzo emocjonalni, czasami żyjemy jak włoska rodzina, czasami też głośno wyrażamy swoje zniecierpliwienie, ale godzimy się szybciutko, nie nosimy tego. To jest tak, jak w życiu, każdy się dociera, a nam jest po prostu ze sobą fajnie. Lubimy zaskakiwać się nawzajem i być ze sobą – mówi Piotr Gąsowski agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gąsowski podkreśla, że zarówno on, jak i jego partnerka mają mocne charaktery, ale metodą prób i błędów udało im się dotrzeć i tworzą teraz szczęśliwą, kochającą się rodzinę. O żadnym rozstaniu nie ma mowy.

Poznaliśmy się w sierpniu 2005 roku. Teraz obchodzimy dziesięciolecie. Mamy wspaniałą córkę Julkę – przypomina Piotr Gąsowski.

Z poprzedniego związku z Hanną śleszyńską Gąsowski ma 20-letniego syna Jakuba.

A to już wiesz?  Gwiazdy nie ulegają sezonowym trendom. Z bieżących kolekcji wybierają tylko to, co odpowiada ich gustom

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy