Wiadomości branżowe

Nowości Lagostina już dostępne na polskim rynku

Lagostina, znana marka ekskluzywnych naczyń do gotowania ze stali nierdzewnej, rozszerza swoją ofertę produktową na polskim rynku. Wśród nowych propozycji znajdziemy żeliwne patelnie do grillowania, patelnie ze stali nierdzewnej

Lagostina, znana marka ekskluzywnych naczyń do gotowania ze stali nierdzewnej, rozszerza swoją ofertę produktową na polskim rynku. Wśród nowych propozycji znajdziemy żeliwne patelnie do grillowania, patelnie ze stali nierdzewnej Meteorite, kolekcję akcesoriów na stół Cube, oraz akcesoria do przygotowywania i serwowania potraw. Tak jak naczynia z dostępnych już na polskim rynku linii Pandora i Accademia, jesienne nowości Lagostina charakteryzują się eleganckim wzornictwem oraz funkcjonalnością i technologicznym mistrzostwem. Ambasadorem marki w Polsce jest Giancarlo Russo.

ĹťELIWNE PATELNIE DO GRILLOWANIA
Patelnie do grillowania to żeliwne naczynia idealne do grillowania mięs, ryb i warzyw. Równomiernie rozprowadzają ciepło i bardzo długo utrzymują wysoką temperaturę, co czyni je doskonałymi do długiego smażenia potraw na wolnym ogniu.
Wewnętrzna powierzchnia patelni pokryta jest nieprzywierającą, odporną na zadrapania powłoką, wykonaną
z błyszczącego, czarnego szkliwa. Specjalna konstrukcja dna zapewnia zdrowsze smażenie, a jednocześnie daje takie same efekty jak smażenie na grillu. Składana rączka wykonana z termoizolacyjnego materiału, nie nagrzewa się niezależnie od długości grillowania.
Patelnie do grillowania dostępne są w dwóch wersjach: okrągłej o średnicy 27 cm oraz prostokątnej o wymiarach 21 na 34 cm. Ceny: 249,99 PLN i 299,99 PLN.

PATELNIE ZE STALI NIERDZEWNEJ METEORITE
Patelnie z linii Meteorite mają eleganckie, ergonomiczne kształty, a przy tym są funkcjonalne i niezwykle wytrzymałe. Połączenie wysokiej jakości stali nierdzewnej z wielowarstwowym spodem Lagoseal plus zapewnia trwałość, oraz perfekcyjną dystrybucję ciepła. Zewnętrzna część patelni wykonana jest
z polerowanej stali nierdzewnej 18/10. Wewnętrzna powłoka, pokryta specjalnie wytłoczonym wzorem i wzbogacona ultra twardymi minerałami jest odporna na zadrapania, zatem bez obaw można stosować metalowe akcesoria takie jak łyżki, widelce i łopatki. Patelnie z linii Meteorite objęte są 25 – letnią gwarancją. Dostępne w dwóch wymiarach: 24 i 28 cm. Ceny: 349,99 PLN i 399,99 PLN

A to już wiesz?  Na początku stycznia rozpocznąÂ się zdjęcia do drugiej edycji programu "Project Runway"

KOLEKCJA AKCESORIÓW NA STÓŁ CUBE
Akcesoria Lagostina stanowią praktyczne uzupełnienie kolekcji naczyń do gotowania Lagostina, a jednocześnie nawiązując do nich stylistycznie, są efektowną ozdobą każdego stołu. W trakcie projektowania akcesoriów główny nacisk położono na funkcjonalność, estetykę i wysoką jakość wykonania tak, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów.
W skład wykonanej ze szkła i stali nierdzewnej linii akcesoriów Cube wchodzą: zestaw stołowy pojemników na olej, ocet, pieprz
i sól, cukiernica, szklana misa do serwowania zup lub sałatek oraz zestawy do przystawek dostępny w zestawie z dwoma lub czterema pojemnikami.
Ceny od 249.99 PLN do 449,99 PLN.

AKCESORIA DO SERWOWANIA I PRZYGOTOWYWANIA POTRAW.
Akcesoria do przygotowywania i serwowania potraw to praktyczna pomoc w każdej kuchni. W ofercie Lagostina znalazły się takie akcesoria jak: łyżki, chochelki, łopatki, a także akcesoria do krojenia pizzy, serwowania ciasta i do podawania lodów. Wszystkie wykonane są ze stali nierdzewnej najwyższej jakości 18/10. W celu utrzymania linii akcesoriów w porządku, Lagostina proponuje specjalną zawieszkę na akcesoria Lagostina.
Ceny od 39,99 do 79,99 PLN.

AMBASADOR MARKI LAGOSTINA
Od czerwca 2007 Lagostina, ma w Polsce swojego ambasadora. Został nim rodowity Włoch Giancarlo Russo, mistrz włoskiej kuchni i prezes Włoskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni w Polsce. Wzajemna współpraca najznakomitszego włoskiego kucharza
z utożsamianą z najwyższą jakością marką Lagostina, przyczyni się do propagowania włoskiego stylu życia i włoskiej kuchni w najlepszym stylu.
Giancarlo Russo przyjechał do Polski w roku 1998 by przekazać naszym kucharzom tajniki włoskiej kuchni. Przez kilka lat był szefem kuchni w znanej warszawskiej restauracji Chianti. Od 2003 roku prowadzi włoską restaurację, Giancarlo, której jest właścicielem. Giancarlo pełni funkcję oficjalnego kucharza Episkopatu Polski – gotował m.in. dla Jana Pawła II podczas jego pielgrzymki w 1999 roku do naszego kraju oraz dla papieża Benedykta XVI będącego w Warszawie podczas pielgrzymki w 2007 roku. Od 7 lat jest także organizatorem prestiżowego Konkursu Włoskiej Sztuki Kulinarnej „Arte Culinaria Italiana” – interaktywnych spotkań miłośników
i zarazem szefem kuchni.

A to już wiesz?  Apart Splend'oro Kolekcja biżuterii złotej

Naczynia Lagostina dostępne są w Polsce w dystrybucji selektywnej i w specjalistycznych sklepach z wysokiej jakości wyposażeniem kuchennym. Oferta produktów Lagostina obejmuje szeroki wachlarz naczyń ze stali nierdzewnej charakteryzujących się wyrafinowanym, eleganckim wzornictwem oraz funkcjonalnością i technologicznym mistrzostwem.

Lagostina należy do firmy Groupe SEB, światowego lidera w produkcji i dystrybucji drobnego sprzętu AGD, posiadającego w swoim portfolio m.in. marki, takie jak Tefal, Moulinex, Rowenta oraz Krups.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy