Niespodzianki i prezenty na odległość

Niespodzianki na odległość

Kiedy dzielą nas kilometry od osób, które kochamy, a którym chcemy sprawić niespodziankę, możemy zrobić to na odległość. Mogą pomóc nam w tym firmy, zajmujące się dostarczaniem prezentów na czas. I nie mam tu na myśli poczty czy firm kurierskich, ale specjalne firmy, których głównym zadaniem jest przygotowanie prezentu, zapakowanie i wręczenie w odpowiedni sposób,w odpowiednim czasie.

Możemy zamówić kwiaty, czekoladki czy innego typu prezenty. Czasami są to całe listy prezentów. Taka firma, po wykonaniu zadania, powinna przedstawić nam raport z działań: czyli zakupu, zdjęcie prezentu, zdjęcia opakowania i adresu pod jaki została dostarczona przesyłka.

Prezenty na odległość są nieraz zbawienne też dla osób, które as na miejscu, ale które nie zdążyły zrobić zakupu i dostarczyć go odpowiedniej osobie. Np. jesteś w pracy, wiesz, że Twoja zona ma urodziny, ale nie zdążyłeś zrobić prezentu. Wchodzisz więc na jakąś stronę, gdzie znajdujesz firmę robiąca tego typu niespodzianki. Zamawiasz kwiaty i czekoladki dla żony, a resztą zajmiesz się już w drodze do domu. Do domu puka tymczasem pan w smokingu i wręcza Twej żonie kwiaty i czekoladki od Ciebie, z dołączonym bilecikiem: Dla mojej kochanej żony, zawsze pamiętający mąż. Żona jest zadowolona, ty też, bo zdążyłeś na czas. Co prawda cudzymi rękami, ale to Ty jesteś sprawcą wszystkiego i Ty kupiłeś dla żony kwiatki i czekoladki.
Niespodzianka na odległość może być nie tylko w postaci kwiatów i czekoladek, ale możesz zamówić wiele wspaniałych rzeczy, np. biżuteria, obrazy czy nawet samochody i domy. Tyle, że domu raczej nikt nie dostarczy pod twoje drzwi, ale np., klucze do niego i adres, owszem.

To, co zamówisz na odległość i co dowiozą dla osoby, której chcesz zrobić niespodziankę i prezent, zależy naprawdę tylko od wyobraźni i od pieniędzy, jakie możesz wydać na ten prezent. Zastanów się nad taką metodą przygotowania i dostarczenia prezentu, zwłaszcza wtedy, kiedy dzielą Cię od ukochanej osoby morza i góry, góry i lądy.

MKS

hastagi na stronie:

#prezent na odległość #walentynki na odległość #dostarczanie prezentów #prezenty na odległość #walentynki w anglii #własnoręczne prezenty na walentynki #imienna adopcja na odległość #walentynki na odleglosc #jak dostarczyć prezent

Authors

Related posts

Top