Biżuteria

Najpiękniej być po prostu sobą

Kalendarz YES 2014 “Najpiękniej być po prostu sobą” Kalendarz YES 2014 ma opowiedzieć o kobiecie, która najlepiej się czuje wtedy, gdy może być sobą a

Kalendarz YES 2014

“Najpiękniej być po prostu sobą”

Kalendarz YES 2014 ma opowiedzieć o kobiecie, która najlepiej się czuje wtedy, gdy może być sobą a w tym najlepiej pomoże jej wymarzona biżuteria. To ona spełnia marzenia i to nie tylko te najbardziej wyrafinowane. Biżuteria tworzy magię codzienności, sprawia, że twardo stąpając po ziemi jednocześnie możemy się zanurzać w bajce. Piękna jest jednak tylko wtedy gdy zgadza się z naszym nastrojem i osobowością, zupełnie jak na kalendarzowych zdjęciach.

Kalendarz przestał być wyłącznie przedmiotem użytkowym i został obrazem. Obraz ten powinien jednak spełniać różne wymagania. Musi być estetyczny, oryginalny i poruszający. Stworzony przez Marcina Kempskiego Kalendarz YES 2014 to portret współczesnej kobiety. Kobiety, której niezwykłość kreuje prostota. Zdjęcia oddają również ducha biżuterii, łączącą designerską modą z kunsztem jubilerskim.
Atmosferę zdjęć – zupełnie jak codzienne piękno – budują detale: biała pościel, geometryczny golf, surowa ściana z cegieł, wreszcie biżuteria wyrażająca indywidualizm.

Patrycja Gardygajło, dziewczyna o naturalnie francuskiej urodzie, jest jedną z okładkowych bohaterek “Vogue”. Na fotografiach stworzonych dla YES nie przypomina jednak chłodnej, posągowej modelki o niedoścignionej urodzie. Jest ciepła, naturalna, zanurzona w prywatności. Stylizacja wyraża jej prawdziwą osobowość.
Zobrazowanie codziennego piękna to dla fotografa jedno z najtrudniejszych zadań. Uchwycić moment, w którym zwykły dzień staje się bajkową opowieścią potrafią jedynie nieliczni.
Twórcom Kalendarza YES 2014 było jednak trochę łatwiej. Naszyjnik, pierścionek, bransoletka czy kolczyki nie są tylko po to, by świętować wyjątkowe chwile. Biżuteria ma spełniać marzenia na co dzień. Ma podkreślać indywidualizm, wyrażać uczucia, czynić zwykły dzień piękniejszym, bardziej wyjątkowym. Marcin Kempski to wszytko uchwycił. Opowiedział nam o magii biżuterii, tej prawdziwej magii.

Biżuteryjnym bohaterem tegorocznej sesji został ekskluzywny pierścionek zaręczynowy METROPOLITAN, który powstał z inspiracji ponadczasowym pięknej diamentów i urzekającym blaskiem światowych metropolii.
Jego konstrukcja sprawia, że diamenty lśnią mocniej niż zazwyczaj. Dzięki koronie z mniejszych kamieni, środkowy diament nabiera dodatkowego, niesamowitego blasku. Został wyprofilowany tak, aby można było go nosić wraz z obrączką ślubną Eternel. Dostępny jest w pięciu klasycznych wielkościach: 0,33 ct, 0,5 ct, 1 ct, 1,5 ct, 2 ct – na zamówienie możliwość stworzenia wersji z 5 ct. Aby uzyskać największy diamentowy blask można go zamówić również z Diamentem Idealnym YES, a do kompletu dobrać naszyjnik oraz kolczyki.

1-Kalendarz-YES-2014-Metropolitan

2-Kalendarz-YES-2014-Walentynki

3-Kalendarz-YES-2014-Slub

4-Kalendarz-YES-2014-Forget-Me-Not

5-Kalendarz-YES-2014-Wakacje

6-Kalendarz-YES-2014-Studio-Y

7-Kalendarz-YES-2014-Royal-Diamonds

ZDJĘCIA: Marcin Kempski
MODELKA: Patrycja Gardygajło
PROJEKTY BIĹťUTERII: Katarzyna Bukowska, Magda Dąbrowska
SYLIZACJA: Andrzej Sobolewski
MAKIJAĹť: Marianna Yurkiewicz
FRYZURY: Piotr Wasiński
MODEL: Filip Wiencek

A to już wiesz?  Ognisty pomarańcz, amarantowy róż oraz subtelna mieszanka błękitów, bransoletki, naszyjniki - Kolekcja YES Palette

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy