Czas wolny LUX wypoczynek Wiadomości branżowe

Luksusowe wyjazdy zimowe: na nartach Lacroix z Martinem Hanglem

Informacja prasowa Kraków, 15 lutego 2012 Luksusowe wyjazdy zimowe: na nartach Lacroix z Martinem Hanglem Od wielu lat o jeździe na nartach mówi się w

Informacja prasowa
Kraków, 15 lutego 2012

Luksusowe wyjazdy zimowe: na nartach Lacroix z Martinem Hanglem

Od wielu lat o jeździe na nartach mówi się w kategoriach światowych bądź co najmniej europejskich. Dalej niż w Tatry jeździ się dla słonecznej pogody, znakomitego jedzenia i luksusowych akomodacji. Nawet gdy czas ogranicza nas do jednotygodniowej wyprawy, jest w czym wybierać. Jeśli Spa Givenchy w hotelu Cheval Blanc to za mało, może kuszące będzie The Trofana Royal w Austrii?

śnieg, lód, potoki i szron stały się inspiracją dla śnieżnego Spa Givenchy w hotelu Cheval Blanc w Francji. Wodne kaskady, drewno, skały i otoczaki tworzą tło dla przestrzeni o powierzchni ponad 600 m2. Gdy patrzy się na imponujący basen, ma się wrażenie, że lustro wody sięga aż po horyzont, a zaledwie kilka kroków dalej ogromny kominek wypełnia ciepłem i aromatem palonego drewna to śnieżne królestwo.

“Dla fanów zimowego szaleństwa hotel Cheval Blanc proponuje wypożyczenie najnowszych modeli nart Lacroix, które codzienne wraz z butami są przygotowywane indywidualnie dla każdego gościa, a w hotelowym lobby możemy zapoznać się z najnowszymi kolekcjami Diora czy Marca Jacobsa dla Louis Vuitton. Jest to wyśmienita propozycja zarówno dla koneserów piękna jak i sportowców ceniących luksus” – mówi Magdalena Gałka, redaktor Milesaway Travel.
Kolejną inspiracją dla zimowych wyjazdów może być pobyt w The Trofana Royal w Austrii. Hotel łączy tradycje wspaniałego alpejskiego rzemiosła z luksusem nowoczesnych wnętrz. Na uwagę zasługuje znakomita lokalizacja hotelu. Zaledwie 3-minutowy spacer dzieli od centrum Ischgl, zaś z okien apartamentu możemy dostrzec położony obok stok narciarski Silvretta.

Dla zmęczonych po całodziennej aktywności na śniegu i chcących odpocząć na moment od nadmiaru wrażeń w ofercie odnowy biologicznej hotelu Trofana Royal można znaleźć łaźnię Adonisa pod rozgwieżdżonym niebem, a szeroki wybór saun pomoże odzyskać radość życia. Można tu skorzystać z laconium, tepidarium, caldarium, sauny ?ńskiej, a na koniec wskoczyć do basenu kwiatowego. Ponadto, w Trofana Snowhow goście bez problemu dobiorą dla siebie narty, korzystając z fachowego doradztwa personelu, a w doskonaleniu jazdy na nartach pomoże sam mistrz świata w supergigancie, Martin Hangl.

A to już wiesz?  Produkcja cukru trzcinowego

Spędzenie ferii w luksusowych hotelach i Spa to koszt od 1430 do 2100 euro za noc w hotelu Cheval Blanc. Natomiast pokój dwuosobowy w sezonie zimowym w Hotel Trofana Royal to ok. 420 euro za noc.

Więcej informacji o luksusowych kurortach zimowych dostępnych jest w piątym numerze Milesaway Travel. Więcej informacji i inspiracji na stronie www.milesawaytravel.pl.
Informacje o Milesaway Travel
Milesaway Travel to pierwszy na polskim rynku prestiżowy magazyn o podróżach. To wyjątkowy przewodnik po luksusowych destynacjach, ekskluzywnych wyprawach i usługach concierge. Kwartalnik Milesaway Travel przedstawia wyłącznie godne odwiedzenia miejsca i usługi. To nietypowy informator edukacyjny, tworzony przez ludzi, którzy na własne oczy widzieli prezentowane na łamach magazynu miejsca oraz testowali opisywane tam hotele i restauracje.

Więcej informacji na temat magazynu znaleźć można na www.milesawaytravel.pl
Informacje o Milesaway
Biuro podróży Milesaway zajmuje się kompleksową organizacją luksusowych podróży. Posiada szeroką ofertę hoteli i resortów niedostępnych w biurach skoncentrowanych na organizacji masowego wypoczynku. Zapewnia ekskluzywne transfery lotnicze i naziemne oraz gwarantuje podróż z prywatnym pilotem lub przewodnikiem, opieką dla dziecka oraz osobistym concierge. Każdy z oferowanych obiektów podlega indywidualnej ocenie według kryteriów programu milesaway valueÂŽ. Misją Milesaway jest tworzenie ofert na miarę potrzeb i oczekiwań osób zainteresowanych spędzeniem wakacji w wyjątkowym, luksusowym miejscu.
Więcej informacji na temat biura podróży znaleźć można na www.milesaway.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy