Luksus w kinowym wymiarze – strefa VIP

Luksus niejedno ma imię i objawiać się może w wielu wymiarach. Luksus to nie tylko drogie dobra materialne i wygodne, eleganckie życie. To coś więcej. To podejście do życia, w którym w różnych jego aspektach oczekujemy więcej. To drobne i większe przyjemności, na które każdy z nas od czasu do czasu lub każdego dnia sobie pozwala. Od niedawna luksus istnieje także w wymiarze kinowym i ma imię – strefa VIP w krakowskim Cinema City Bonarka. To miejsce wyjątkowe, które znać powinni wszyscy, którzy cenią wyjątkową wygodę, nietuzinkowe rozwiązania, wyszukany smak oraz od kina oczekują czegoś więcej…

„Najleszy repertuar, wygodne fotele oraz ciekawe atrakcje pozafilmowe to obecnie standard w całej naszej sieci kin. Strefa VIP w Cinema City Bonarka to coś wyjątkowego, to luksus w kinowym wymiarze jakiego w Polsce jeszcze nie było. To nie jedna sala kinowa o podwyższonym standardzie, ale cała specjalna strefa. Osobne w pełni multimedialne lobby, dedykowany bar i 3 kameralne sale kinowe w których kinowe emocje serwowane są z domieszką luksusu, w superwygodnych, skórzanych, automatycznie regulowanych i rozkładanych fotelach, z lampką markowego szampana w dłoni.To wyjątkowy wymiar luksusu, którego posmakować może każdy i którego nie sposób sobie odmówić” – powiedziała Iwona Kuźnik, Dyrektor Marketingu i PR Cinema City w Polsce.

Strefa VIP w Cienema City Bonarka, to skryta za mlecznymi drzwiami niezwykła przestrzeń gdzie luksus nabiera nowego, kinowego wymiaru. Na gości czeka specjalnie przeszkolona obsługa, osobne przestronne i komfortowe lobby, dedykowany bar oraz 3 kameralne sale kinowe dla 23, 29 i 47 widzów, a tam skórzane, automatycznie regulowane i rozkładane fotele, olbrzymi ekran i najwyższej jakości, doskonale otaczający widza dźwięk. To niezwykłe miejsce, gdzie serwowane są najlepsze kinowe emocje z domieszką luksusu, ale także doskonała, nietuzinkowa przestrzeń dla biznesowych i prywatnych spotkań.

Strefa VIP w Cinema City Bonarka to ciekawa i komfortowa przestrzeń, która posiada wszystkie udogodnienia potrzebne do przeprowadzenia wyjątkowych spotkań na najwyższym poziomie. Nie tylko sale, ale także lobby strefy VIP, wyposażone zostały w najwyższej jakości nagłośnienie oraz w pełni kompatybilne z projektorami w salach, olbrzymie telewizory plazmowe. W strefie VIP dostępny jest szerokopasmowy, bezprzewodowy Internet oraz telewizja satelitarna, bo za mlecznymi drzwiami vipowskiej strefy Cinema City Bonarka świat luksusu staje otworem, w nowym, kinowym wymiarze.

To niezwykłe miejsce, gdzie celebrować można każdy seans, wyjatkowe okazje i uroczyste momenty życia oraz biznesowe spotkania na najwyższym poziomie. Wystarczy od kina chcieć więcej…

Cinema City Bonarka – informacje praktyczne:

Adres: Cinema City Bonarka

ul. Kamieńskiego 11

Tel.: 012 299 99 99

Email: [email protected];

Strefa VIP: [email protected]

Strona internetowa: www.cinema-city.pl

Ceny biletów:

Strefa VIP

Poniedziałek – Czwartek

Piątek-Niedziela

Zwykłe seanse

50 PLN

60 PLN

Seanse 3D

55 PLN

65 PLN

Informacje o Cinema City

Cinema City jest największym w Europie Środkowo-Wschodniej operatorem kin wielosalowych.
Spółka rozwija sieć pod marką Cinema City
oraz Orange IMAX® w Polsce, Czechach, na Węgrzech oraz w Bułgarii i Rumunii.

Jednocześnie, Cinema City jest największym operatorem kinowym w Izraelu
i w Polsce, gdzie pod tą marką funkcjonuje już 28 multipleksów, w tym od listopada 2009 największy w Polsce megapleks – Cinema City Bonarka.

Pełna informacja o repertuarze, filmach i promocjach znajduje się na stronie:
www.cinema-city.pl (również w wersji angielskiej).

Informacje o Cinema City Bonarka

Cinema City Bonarka to największe w Polsce wielosalowe kino, które 27 listopada 2009r. otwarte zostało na terenie Bonarka City Center.

Cinema City Bonarka znajduje się przy ul. Kamieńskiego 11 w Krakowie i jest 4. w tym mieście oraz 28. w Polsce kinem sieci Cinema City. Jest jedynym kinem w Polsce, w którym w 20 salach kinowych jednocześnie aż 3234. widzów może doznawać najpełniejszych filmowych emocji.

Obecnie tylko w tym kinie funkcjonuje specjalna strefa VIP

hastagi na stronie:

#fotele kinowe sprzedam #fotele kinowe cennik #sala kinowa wymiary #fotele kinowe cena #krzesła kinowe sprzedam #fotel kinowy cena

0 0 vote
Article Rating
Authors

Related posts

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ania
Ania
10 lat temu

Byłam tam z mężem z okazji Walentynek i rzeczywiscie bylo luksusowo. Mily, niestandardowy wieczor w kinie

luksusy.pl
7 lat temu

Bardzo sympatycznie, miła obsługa i fajne jezdonko i drinki

Top