Łukasz Jemioł urodzinowo dla Buy VIP

Projekty autorstwa Łukasza Jemioła po raz pierwszy w ekskluzywnej sprzedaży internetowej i wyjątkowe ceny – tak serwis Buy VIP Polska świętuje swoje pierwsze urodziny. Zdjęcia wybranych kreacji dostępnych w kampanii urodzinowej serwisu wykonała Lidia Popiel.

Od 30 listopada do 6 grudnia w serwisie internetowym Buy VIP pojawią dwie kolekcje autorstwa Łukasza Jemioła. Pierwsza z nich to specjalnie wybrana przez projektanta kolekcja zimowa dla Użytkowników Buy VIP. Wśród zaproponowanych przez Jemioła ubrań znajdą się projekty z aktualnej kolekcji zimowej, uzupełnione o dzianiny i akcesoria dedykowane Internautkom. Bez wątpienia to unikatowe wydarzenie w Polsce – dotychczas projektanci tworzyli kolekcje przeznaczone dla sieciowych firm odzieżowych lub własne linie produktów dla uznanych producentów, dostępne w tradycyjnej sprzedaży. Kolekcja wyselekcjonowana i dedykowana Użytkownikom serwisu internetowego jest zdecydowanie pierwszą tego typu propozycją w polskiej sieci. Jednak w odróżnieniu od dobrze już znanych linii czołowych projektantów dla popularnych marek, wszystkie ubrania Łukasza Jemioła dla Buy VIP są wykonane z identycznych materiałów, jak w regularnej kolekcji i opatrzone metką projektanta. Cały projekt został zrealizowany z okazji pierwszych urodzin serwisu Buy VIP na polskim rynku.

Druga kolekcja, która pojawi się w Buy VIP to najnowsza propozycja projektanta na sezon wiosna – lato 2011. Kolekcja “Lisbon Story” w ramach przedsprzedaży trafi do Internetu wprost z lizbońskiego Fashion Week.

Przyjmując zaproszenie do współpracy, projektant zdecydował się także na przygotowanie specjalnej oferty cenowej swoich produktów. Obydwie kolekcje, zgodnie z zasadami Buy VIP, będą wyróżniały się bardzo atrakcyjną ceną: projekty Łukasza Jemioła dla BV będą dostępne w cenie niższej do 50% w porównaniu z regularną kolekcją zimową projektanta, a modele z kolekcji wiosenno-letniej będzie można kupić do 30% taniej.

Ekskluzywna internetowa sprzedaż obydwu kolekcji potrwa tylko 7 dni.

Łukasz Jemioł – projektant mody, absolwent Wydziału Tkaniny i Ubioru łódzkiej ASP.

Laureat głównych nagród najważniejszych konkursów dla projektantów – Złota Nitka, Oskary Fashion de Lux pret-a-porter, Moda Folk, dwukrotny stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia w dziedzinie sztuki i mody. W 2008 roku był nominowany przez magazyn Fashion, jako najlepiej ubrany mężczyzna w kategorii Moda. Bierze udział w akcjach, specjalnych pokazach i projektach – we wrześniu 2010 ubrał debiutantki z całego świata na Balu Debiutantów w Zamku Królewskim, a w październiku zaprezentował kolekcję wiosna-lato na Fashion Week w Lizbonie.

Ubiera znane osoby ze świata mody, sztuki i mediów – m.in. Anję Rubik, Małgorztę Kożuchowską, Kingę Rusin, Maysię Góralczyk, Sylwię Gliwę, Alicję Bachledę- Curuś, Magdę Mielcarz, Joannę Horodyńską, Karolinę Malinowską, Jolantę Fraszyńską, Agnieszkę Popielewicz.

Tworzy rzeczy bez zbędnych ozdobników, zmodyfikowane konstrukcyjnie, z wypracowanym detalem. Używa tkanin najwyższej jakości – naturalnych oraz nowej generacji. Najbardziej ceni styl indywidualnej, nieformalnej elegancji. Zawsze jednak jest to przełożone na własny, wypracowany styl projektowania.

hastagi na stronie:

#łukasz jemioł sklep #łukasz jemioł ceny #łukasz jemioł sklep internetowy #łukasz jemioł sklep online #www buyvip pl #buyvip pl #buty łukasz #jemioł sklep internetowy #łukasz jemioł online #sklep jemioł

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy