Lilou na rzecz Fundacji Rak’n’Roll. Wygraj życie

Fundacja Rak’n’Roll nawiązała współpracę z firmą Lilou, której efektem jest limitowana seria Rak’n’Rollowych bransoletek. Kupując taką bransoletkę, robiąc prezent sobie lub osobie bliskiej, jednocześnie wspomagasz fundację. Ambasadorami Rak’n’Rollowej bransoletki są Magda Mołek i Marcin Dorociński.

Biżuteria Lilou jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Jej główną cechą jest personalizacja – indywidualnie dobrany kolor sznurka, kształt i liczba zawieszek, a także wygrawerowany tekst. To co łączy Lilou i Fundację to ich wspólna filozofia. Bransoletki mają być przede wszystkim nośnikami pozytywnej energii, wrażeń i wspomnień. Limitowana Rak’n’Rollowa bransoletka zawiera na czerwonym sznureczku zawieszkę z wygrawerowanym napisem „Wygraj życie”. Oczywiście każdy, kto zakupi taką bransoletkę, może dodatkowo wygrawerować np. jedną literę swojego imienia lub inicjały.

Oni już ją mają!
Magda Mołek i Marcin Dorociński solidaryzują się z osobami chorymi na raka. Widząc słuszność inicjatywy zdecydowali się zostać ambasadorami Rak’n’Rollowych bransoletek.
“Wzięłam udział w tej akcji, bo wierzę w Dobroć ludzi. Wierzę, że każde życie ma sens. I w to, że dzielenie się Dobrem nadaje życiu Sens” – mówi Magda Mołek.
Rak’n’Rollową bransoletkę można kupić od 6 czerwca 2010 roku w butiku Lilou w Warszawie oraz Poznaniu, a także za pośrednictwem strony internetowej www.lilou.pl. Cena bransoletki w zależności od wybranego rodzaju to 65 i 80 zł.

W jaki sposób pomagasz?
W ramach współpracy z Fundacją Rak’n’Roll Wygraj życie, firma Lilou przekaże całkowity dochód ze sprzedaży zakupionych bransoletek na realizację projektu RAK’N’ROLLOWA poczekalnia. Celem projektu jest remontowanie oraz upiększanie poczekalni, przychodni onkologicznych, które są szare, zatłoczone i przygnębiające – nazywane często poczekalniami śmierci. Wyposażenie ich w telewizory wysokiej rozdzielczości oraz sprzęt Hi-Fi, pozwoli choć odrobinę umilić czas czekającym na wizytę pacjentom oraz odwrócić ich uwagę od bieżącego problemu, z którym tam przychodzą.

http://informacje.sensors.pl/pr/163290/lilou-na-rzecz-fundacji-rak-n-roll-wygraj-zycie

hastagi na stronie:

#lilou kraków #co wygrawerować na lilou #lilou krakow #bransoletki lilou Kraków #rak end roll #rak&roll #lilou pl #www lilou pl #www lilou pl sklep internetowy #bransoletka mołek

Authors

Related posts

Top