Buty Buty LUX Obuwie

Kolekcja Tomasz Ossoliński for Gino Rossi w filmach Piotra Stokłosy

Tajniki produkcji – kolekcja Tomasz Ossoliński for Gino Rossi w filmach Piotra Stokłosy Jak wygląda proces produkcji butów? Co znajdziemy w nowoczesnej pracowni szewskiej? Do

Tajniki produkcji –
kolekcja Tomasz Ossoliński for Gino Rossi w filmach Piotra Stokłosy

Jak wygląda proces produkcji butów? Co znajdziemy w nowoczesnej pracowni szewskiej?

Do tej pory wiedza na ten temat była zarezerwowana dla profesjonalistów. Dzięki filmom i zdjęciom autorstwa Piotra Stokłosy mamy okazję przyjrzeć się, w jaki sposób powstawały buty z ekskluzywnej kolekcji zaprojektowanej przez Tomasza Ossolińskiego dla Gino Rossi.

Filmy Piotra Stokłosy przybliżają nam poszczególne etapy produkcji damskiej i męskiej części kolekcji. Oko kamery śledzi mechanizm powstawania obuwia od momentu analizy i projektu, wykonanego ręką Tomasza Ossolińskiego, przez laserowe wycinanie skóry i szycie, aż po wytłoczenie logo Gino Rossi. Na równi z wyspecjalizowanymi maszynami, przy tworzeniu butów pracują fachowcy, których przewagą jest niezwykłe wyczucie i dokładność. Dzięki temu skórzane modele z kolekcji Tomasz Ossoliński for Gino Rossi wyróżniają się doskonałym wykonaniem i precyzyjnie wykończonymi detalami.

Surowe wnętrze pracowni jest tłem w obu filmach, a przez cały skomplikowany proces przeprowadza nas dynamiczna muzyka. Finalny efekt zachwyca; damskie szpilki i męskie lakierki przypominają małe dzieła sztuki użytkowej, dostępnej dla każdego z nas.

W kolekcji Ossoliński for Gino Rossi znalazło się 6 modeli męskich butów oraz damskie szpilki
w dwóch wersjach kolorystycznych. Wszystkie modele zostały w całości wykonane ze skóry, przez co mają wypełnić niszę na polskim rynku obuwniczym i dać możliwość zakupu doskonale zaprojektowanych i trwałych butów.

DSC_5465_v1

DSC_6882_v1

DSC_7118_v1

DSC_7426_v1

DSC_7671_v1

Więcej na: www.gino-rossi.com

A to już wiesz?  Spojrzenie w przeszłość - trend Old Hollywood oraz Mod Boy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy