Aktualności

Intimissimi On Ice Opera Po

“INTIMISSIMI ON ICE OPERA POP” lód jeszcze nigdy tak nie rozgrzewał! Intimissimi On Ice Opera Pop – światowe gwiazdy show-biznesu, mistrzowie łyżwiarstwa figurowego oraz wiodąca

“INTIMISSIMI ON ICE OPERA POP”
lód jeszcze nigdy tak nie rozgrzewał!

Intimissimi On Ice Opera Pop – światowe gwiazdy show-biznesu, mistrzowie łyżwiarstwa figurowego oraz wiodąca na europejskim rynku włoska firma bieliźniarska wspólnie przygotowują pierwszą edycję nowatorskiego show, wyznaczając nowe standardy w świecie mody i sztuki. A wszystko to w jedynej w swoim rodzaju lokalizacji – Arena di Verona, która z tej okazji przemieni się w prawdziwą estradę.

Walka światła i ciemności, samotności i miłości, zimna lodu i ognia uczuć. Tak narodził się emocjonujący spektakl “Intimissimi On Ice Opera Pop” – niezwykłe połączenie jazdy figurowej, opery, muzyki pop, a także mody i efektów specjalnych. Dodatkowo widowisko to po raz pierwszy zostało zaaranżowane w operowej mekce, jaką jest Arena di Verona.

Publiczności zgromadzonej w Arena di Verona 20 i 21 września 2014 roku towarzyszyć będzie atmosfera na pograniczu snu i jawy. Obrazy i emocje będą się zmieniać jak w kalejdoskopie. Będzie to niepowtarzalna okazja do obcowania z ulotnym pięknem ruchu, podkreślonym przez bajeczne i niezwykle zmysłowe kostiumy, które zaprojektował Ali Mahdavi, znany artysta i fotograf, zainspirowany sensualnością kolekcji marki Intimissimi na sezon jesień-zima 2014.
Przedstawienie będzie podzielone na dwa akty, tworzące wieczór pełen niezapomnianych wrażeń i rozrywki. Amfiteatr przemieni się w jezioro pełne wodospadów, by następnie przeistoczyć się w taflę lodu oświetloną przez meteoryty i tańczące płomienie tworzące efekt lśniącego haftu na przestrzeni Arena di Verona. Show we włoskim, pełnym emocji stylu, poruszy wszystkie zmysły widzów.
Dwa akty, pięć światów spektakularnych efektów scenicznych wyreżyserowanych przez Michela Curry’ego – od intensywnej mocy lodu do potęgi snów, świat dusz zmienia się w ogród rozkoszy, by ostatecznie przerodzić się w finałową galę na cześć wszechświata.

Produkcja “Intimissimi On Ice Opera Pop” łączy największych światowych specjalistów od biznesu oraz najjaśniejsze gwiazdy jazdy figurowej, a wszystko to dopełnia duet kreatywny wizjonera Marco Balicha i reżysera Francisco Negrina. Znanej łyżwiarce Carolinie Kostner w interpretacji choreografii Nathana Clarke’a towarzyszą: Stephane Lambiel, Anna Cappellini & Luca Lanotte, Qing Pang & Jian Tong, Fiona Zaldua & Dmitry Sukhanov, Robin Szolkowy & Myriam Leuenberger.

A to już wiesz?  Już co piąta polska para zmaga się z problemem niepłodności

Tancerze zaczarują publiczność przy akompaniamencie nowocześnie zinterpretowanych klasycznych arii operowych, w tym utworów ujętych w kalendarzu Arena di Verona na 2015 rok oraz symfonicznych wersji przebojów muzyki pop w wykonaniu chóru i orkiestry Arena di Verona oraz zaproszonych gwiazd. O oprawę muzyczną wydarzenia zadbał John Metcalfe, kompozytor, który ma na swoim koncie współpracę m.in. z takimi gwiazdami, jak Blur, Coldplay, George Michael, Paul McCartney.

Bazujący na sukcesie jednej z najlepszych rewii na lodzie “Opera on ice” Giulii Mancini, nowy format muzyczny stanie się show o międzynarodowej randze.
Do osiągnięcia tego celu zobowiązali się twórcy i koproducenci: Dyrektor Kreatywny Marco Balich – prezes Balich Worldwide Shows, człowiek, który odpowiada za sukces licznych ceremonii olimpijskich, producent telewizyjny Fremantle Italia oraz Sandro Veronesi, prezes Calzedonia Group.

Intimissimi On Ice Opera Pop zaprasza widzów do swojego świata, gwarantując niepowtarzalne doznania i nieustanne zaskoczenie. Będzie to z pewnością najbardziej radosna, zmysłowa, romantyczna i odważna opera z dotychczas wystawianych. Spektakl, którego nie wolno przegapić!

1. 2013 Arena di Verona_foto Ennevi-001-2014-06-30 _ 13_50_30-80

Carolina Kostner-002-2014-06-30 _ 14_48_41-80

Concept2_Fire-003-2014-06-30 _ 14_39_13-80

Locandina_ITlow-004-2014-07-16 _ 12_36_17-80
Oficjalna strona projektu www.operapoponice.com/intimissimi

Bilety na “Intimissimi On Ice Opera Pop” można kupić na Ticketone, Get Ticket i Unicredit oraz na stronie www.operapoponice.com/intimissimi. Ceny biletów wahają się od 38 do 140 euro.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy