Wiadomości agencyjne Wiadomości branżowe

Ilona Felicjańska ćwiczy pod okiem fachowca: przygotowuje ciało do “Celebrity Splash”

Ilona Felicjańska przyznaje, że wreszcie znalazła siłę i czas na to, by popracować nad swoją sylwetką. Regularnie ćwiczy pod okiem trenera personalnego i zdradza, że chce wymodelować ciało i poprawić kondycję nie tylko dla lepszego samopoczucia, lecz także

Ilona Felicjańska przyznaje, że wreszcie znalazła siłę i czas na to, by popracować nad swoją sylwetką. Regularnie ćwiczy pod okiem trenera personalnego i zdradza, że chce wymodelować ciało i poprawić kondycję nie tylko dla lepszego samopoczucia, lecz także w ramach przygotowań do programu „Celebrity Splash”, w którym gwiazdy będą skakać do wody.

Pracuję nad tym, nad czym kobieta 42-letnia powinna pracować – szczególnie nad brzuchem, który będzie mi potrzebny do moich nowych wyzwań. Bardzo pracuję nad cellulitem, bo jeżeli okaże się, że będę musiała publicznie stanąć przed ludźmi, to mimo że akceptuję swój cellulit, to wcale nie jest tak, że go kocham. Jeżeli mogę coś z nim zrobić, to robię – mówi Ilona Felicjańska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Wszystkim, którzy chcą zwiększyć swoją aktywność fizyczną i ujędrnić ciało, modelka poleca indywidualne treningi. Jej zdaniem zajęcia grupowe nie przynoszą aż tak spektakularnych rezultatów.  

Każda kobieta powinna dobrać trening pod siebie, czyli odpowiedni do wieku i masy ciała. Nawet jeżeli jestem kompletnie wymęczona fizycznie, to i tak nie żałuję, bo naprawdę widzę rezultaty. Widzę, jak moje ciało nabiera jakości,a to jest mobilizujące. To powoduje, że jak nawet mi się bardzo nie chce pójść na kolejny trening, to biorę butelkę wody do torby i idę – mówi Felicjańska.

Felicjańska tłumaczy, że długo nie mogła znaleźć w sobie motywacji do aktywności fizycznej, bo jej głowę zaprzątało zbyt wiele problemów. W końcu jednak udało jej się nabrać dystansu do różnych spraw i zaczęła pracą nad swoją sylwetką.

– Ten rok zaczął się dobrze, może właśnie dlatego, że gdzieś tam wewnętrznie się uspokoiłam, odpuściłam. Już nie chce mi się dyskutować, nie chce mi się tłumaczyć różnych rzeczy, po prostu wiem, jaka jest prawda. Musiałam popracować nad swoją psychiką, a teraz pracuje nad ciałem – dodaje Ilona Felicjańska.

A to już wiesz?  Piotr Cugowski: Na moim pierwszym koncercie nie było żadnej reakcji słuchaczy. Okazało się, że była to szkoła dla głuchoniemych

Treningi sprawiają modelce wiele przyjemności, a zdjęciami z sali ćwiczeń chętnie dzieli się z fanami na Facebooku.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy