Wiadomości branżowe

Groupe SEB Polska wprowadza na polski rynek markę Lagostina

Warszawa, 6 lipca 2006 r. - Groupe SEB Polska, producent i dystrybutor sprzętu AGD marek Tefal, Moulinex, Rowenta i Krups, wprowadza od czerwca na polski rynek markę Lagostina, oferującą ekskluzywne włoskie naczynia kuchenne.Oferta produktów

Warszawa, 6 lipca 2006 r. – Groupe SEB Polska, producent i dystrybutor sprzętu AGD marek Tefal, Moulinex, Rowenta i Krups, wprowadza od czerwca na polski rynek markę Lagostina, oferującą ekskluzywne włoskie naczynia kuchenne.

Oferta produktów Lagostina na polskim rynku obejmować będzie szeroki wachlarz naczyń ze stali nierdzewnej charakteryzujących się wyrafinowanym, eleganckim wzornictwem oraz funkcjonalnością i technologicznym mistrzostwem.  Na początek wprowadzone zostaną dwie linie marki: Accademia – linia o klasycznych, eleganckich kształtach, inspirowana włoską architekturą i Pandora – subtelne naczynia o łagodnych, zaokrąglonych kształtach inspirowanych włoską rzeźbą.

Naczynia dostępne będą tylko w dystrybucji selektywnej i w specjalistycznych sklepach z wysokiej jakości wyposażeniem kuchennym. Plany dotyczące rozwoju marki w Polsce zakładają budowanie jej wizerunku poprzez odwołania do kultury, emocji i sztuki, będących nieodłącznym elementem włoskiego stylu życia. Następne kroki to wprowadzenie kolejnych linii oraz sukcesywne zwiększanie sieci selektywnej dystrybucji.

Marka Lagostina od ponad stu lat kontynuuje tradycję najlepszego rzemiosła i bogatego włoskiego dziedzictwa kulturowego. Produkowane we Włoszech naczynia zyskały sławę i uznanie na całym świecie przede wszystkim dzięki swojej trwałości i mistrzostwu w dziedzinie produkcji. Lagostina to także naczynia słynące z elegancji i stylistyki, czego potwierdzeniem jest linia Casa Mia, która odniosła wielki sukces ze względu na swoje wzornictwo i do dziś jest wystawiana w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku. Oferta marki kierowana jest do par oraz rodzin w każdym wieku, które pragną nabyć lub wymienić sprzęt kuchenny najwyższej klasy.

Naczynia Lagostina posiadają dwudziestopięcioletnią gwarancję.

Groupe SEB to światowy lider w produkcji drobnego sprzętu AGD. Lagostina to kolejna marka w portfolio firmy. W Polsce ekskluzywne linie Accademia i Pandora uzupełniają ofertę naczyń kuchennych Groupe SEB, dostępnych w szerokim asortymencie marki Tefal. Dzięki wprowadzeniu temu firma oferuje pełen wachlarz naczyń kuchennych dla różnych grup konsumentów.

A to już wiesz?  Obrazy olejne Jan Wanat

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy