Wiadomości agencyjne Wiadomości branżowe

Ewa Mielnicka: byłabym dobra w biznesie, twarda kobieta ze mnie

Miss Polski 2014 marzy o prowadzeniu własnej firmy. Twierdzi, że sprawdziłaby się w biznesie, głównie ze względu na odziedziczony po przodkach twardy, kurpiowski charakter. Ewa Mielnicka nie ma jeszcze pomysłu na profil firmy, ale cały czas dąży do realizacji swojego celu: studiuje

Miss Polski 2014 marzy o prowadzeniu własnej firmy. Twierdzi, że sprawdziłaby się w biznesie, głównie ze względu na odziedziczony po przodkach twardy, kurpiowski charakter. Ewa Mielnicka nie ma jeszcze pomysłu na profil firmy, ale cały czas dąży do realizacji swojego celu: studiuje i nabywa nowe kwalifikacje zawodowe.

Ewa Mielnicka pochodzi z Kurpi Zielonych, z małej wsi pod Ostrołęką. Twierdzi, że Kurpiowszczyzna to region, w którym żyją ludzie o specyficznym charakterze: twardzi, nieustępliwi i uparci. Miss Polski zapewnia, że ona także odziedziczyła po przodkach typowo kurpiowską osobowość.

– Tam ludzie żyją dosyć tradycyjnie i bardzo rygorystycznie. Jak coś już sobie postanowią, to tak robią. I całe szczęście ja też mam taki typowo kurpiowski charakter. Jestem kobietą, która zna swoją cenę i nie odpuszcza nigdy – mówi Ewa Mielnicka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Miss Polski twierdzi, że ma dużo marzeń, ale wszystkie są bardzo przyziemne. Jest osobą, która żyje z dnia na dzień i nie planuje przyszłości. Z jednym wyjątkiem, jakim jest marzenie o posiadaniu własnej firmy. Ewa Mielnicka nie ma jeszcze pomysłu na charakter swojej działalności jako przedsiębiorca, jest jednak pewna, że sprawdziłaby się w biznesie. Pomógłby jej w tym właśnie charakter.

– Wiem, że byłabym w tym dobra, bo jestem rządzicielką, jestem twardą kobietą. Mam nadzieję, że kiedyś to marzenie się spełni, dążę do tego bardzo mocno, uczę się cały czas, studiuję, pracuję, spełniam się w swoim zawodzie – mówi Ewa Mielnicka.

Najpiękniejsza Polka studiuje dziennikarstwo w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie i jednocześnie pracuje zawodowo. Od trzech lat jest specjalistą ds. public relations. Nie wyklucza, że w przyszłości założy właśnie prywatną agencję PR.

Mam nadzieję, że kiedyś przyjdzie mi taki złoty pomysł i wykorzystam swoje pięć minut w życiu – mówi Ewa Mielnicka.

A to już wiesz?  Aleksandra Szwed: Kiedy zostają przekroczone pewne granice hejtu, trzeba reagować. Milczenie jest przyzwoleniem

Na razie Ewa Mielnicka stara się czerpać jak najwięcej doświadczenia ze swoich obowiązków Miss Polski. Tytuł najpiękniejszej Polki zdobyła 7 grudnia podczas 25. Gali Miss Polski 2014 w Hali Lodowej w Krynicy-Zdroju.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy