"Żony Hollywood" Aktualności Eva Halina Rich LIFESTYLE malarstwo wystawa

Eva Halina Rich: jest szansa na kolejną edycję „Żon Hollywood”

Eva Halina Rich nie wyklucza, że ponownie pojawi się w serialu „Żony Hollywood”. Trzecia edycja serialu może się znaleźć w jesiennej ramówce stacji TVN. Gwiazda planuje ponadto wystawę swoich obrazów w

Data publikacji: 2016-05-19, 06:55
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Eva Halina Rich: jest szansa na kolejną edycję „Żon Hollywood”
Kategoria: LIFESTYLE

Eva Halina Rich nie wyklucza, że ponownie pojawi się w serialu „Żony Hollywood”. Trzecia edycja serialu może się znaleźć w jesiennej ramówce stacji TVN. Gwiazda planuje ponadto wystawę swoich obrazów w Polsce.

Eva Halina Rich nie wyklucza, że ponownie pojawi się w serialu „Żony Hollywood”. Trzecia edycja serialu może się znaleźć w jesiennej ramówce stacji TVN. Gwiazda planuje ponadto wystawę swoich obrazów w Polsce.

„Żony Hollywood” to program opowiadający historie Polek, które odniosły sukces w Kalifornii. Do tej pory stacja TVN wyemitowała dwa sezony tego cieszącego się sporą popularnością wśród widzów serialu. Nie pojawił się on w wiosennej ramówce TVN, nie wykluczone jednak, że wróci na antenę jesienią tego roku.

– Chyba będzie kolejna edycja programu, choć jeszcze do końca nic nie wiadomo – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Eva Halina Rich.

Gwiazda zaczynała karierę jako modelka i aktorka – pracę zawodową porzuciła jednak na rzecz wychowywania córek. Już będąc w ciąży, rozpoczęła jednak studia na Academy of Art i od 2003 roku intensywnie zajmuje się malarstwem. Tworzy tzw. mug shots, czyli malarskie fotografie policyjne. Kilka miesięcy temu zorganizowała wystawę swoich prac w Kalifornii.

– Myślałam, żeby tę wystawę przywieźć do Polski, żeby tutaj pokazać, więc są wstępne rozmowy na ten temat. Mam też różne pomysły na inne tematy. Ale ta kolekcja jest gotowa i możliwe, że tu ją przywiozę – mówi Eva Halina Rich.

Bohaterka serialu „Żony Hollywood” tworzy także biżuterię. Niedawno otworzyła sklep internetowy, w którym sprzedaje swoje kolekcje

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Eva Halina Rich: jest szansa na kolejną edycję „Żon Hollywood” LIFESTYLE, Eva Halina Rich, "Żony Hollywood", wystawa, malarstwo - Eva Halina Rich nie wyklucza, że ponownie pojawi się w serialu „Żony Hollywood”. Trzecia edycja serialu może się znaleźć w jesiennej ramówce stacji TVN. Gwiazda planuje ponadto wystawę swoich obrazów w Polsce.
Hashtagi: #LIFESTYLE Eva Halina Rich, "Żony Hollywood", wystawa, malarstwo

A to już wiesz?  Ciociosan – apetyt na smak, apetyt na życie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy