Wiadomości agencyjne Wiadomości branżowe

Elżbieta Romanowska: “Ranczo” to serial, który łączy pokolenia

Trwają zdjęcia do 9. serii „Rancza”. Nowe odcinki zostaną wyemitowane na antenie TVP1 w marcu 2015 roku. W kolejnym sezonie nie zabraknie serialowej Joli, odgrywanej przez Elżbietę Romanowską. Aktorka zdradza, że pojawią się nowe postaci i konflikty, a jej bohaterka będzie musiała

Trwają zdjęcia do 9. serii „Rancza”. Nowe odcinki zostaną wyemitowane na antenie TVP1 w marcu 2015 roku. W kolejnym sezonie nie zabraknie serialowej Joli, odgrywanej przez Elżbietę Romanowską. Aktorka zdradza, że pojawią się nowe postaci i konflikty, a jej bohaterka będzie musiała odnaleźć się w zupełnie innej roli.

Serial „Ranczo” od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. Według Romanowskiej fenomen serialu polega na jego uniwersalności. Perypetie bohaterów interesują różne pokolenia i przed telewizorem solidarnie zasiadają dziadkowie, rodzice, a nawet wnuki.

Myślę, że tajemnicą i fenomenem tego serialu jest to, że jest o ludziach. Fantastycznie dobrana obsada, fenomenalnie napisany scenariusz, bardzo fajny dowcip, lekki, łatwy i przyjemny. Większość tych sytuacji rzeczywiście mogłaby się wydarzyć. Bardzo często słyszymy na przykład: „O, mój stary też tak czasami robi, a ja go też tak ścierą, dokładnie tak jak pani, bo facetów trzeba trzymać krótko”. I to jest fantastyczne, bo ludzie relaksują się przy tym serialu, po prostu dobrze się bawią – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Elżbieta Romanowska.

Aktorka zdradziła szczegóły dotyczące 9. sezonu serialu. W kolejnych odcinkach „Rancza”, do których zdjęcia rozpoczęły się w lipcu, pojawią się nowi bohaterowie oraz inne problemy i zabawne sytuacje.

Będzie głośno, gwarno, wesoło i smutno, więc myślę, że widzowie nie będą rozczarowani. Jola będzie miała okazje sprawdzić się w całkowicie nowej dla siebie roli nauczycielki, ale czego i kogo będzie uczyć, to już trzeba zobaczyć przed telewizorami – mówi Romanowska.

Zdjęcia do kolejnej serii potrwają do połowy października. 9. sezon „Rancza” pojawi się w telewizji wiosną 2015 roku.

A to już wiesz?  Zmieniają się preferencje Polaków w konsumpcji alkoholi. Import whisky rośnie o 30 proc.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy