Ekskluzywne okulary

Okulary przeciwsłoneczne odpowiednio zaprojektowane, mogą stać się najdroższą rzeczą w garderobie. Okulary w cenie tysięcy złotych a nawet setek, są dowodem na to, że niektórym projektantom nigdy nie brakuje pracy. Zwłaszcza tym projektantom, których okulary, pomimo swojej ceny, sprzedają się jak szalone.

Przykładem drogich okularów może być Evasion Louis Vuitton w cenie 1200 dolarów.
Okulary mają specjalne funkcje a do tego mają oprawki z tytanu czy grafitu. Takie okulary wyglądają bardzo eleganckie i są naprawdę ekskluzywne.

Kolejny model, Chrome Hearts Kufannaw I w cenie 1.350 dolarów. Chrome Hearts znane są jako bardzo stylowe okulary, wyposażone w fleur-de-lis, sztylet i motywy kwiatowe krzyża. Ramy są wykonane z tytanu, zdobione srebrem, zaś krzyże są wykonane z drewna egzotycznego.

Moss Lipow okulary w cenie 3.800 dolarów. Pomimo tego, że artysta Moss Lipow, nie został wyszkolony w zakresie projektowania okularów, nie przeszkodziło mu to wcale w tym, aby projektować prawdzie ekscentryczne modele. Jeden z projektów, sformułowany w strusia, z wykorzystaniem skóry aligatora sprzedawany był w cenie 3.800 dolarów. Stał się też jedną z najdroższych par okularów przeciwsłonecznych na świecie. Część inspiracji lipowa pochodzi gwiazd wczesnego rock and rolla.

Styl Luxuriator 23 w cenie 65.000 dolarów, to okulary z kości słoniowej i 132 diamentów. Jeden diament waży 2 karaty.
mks

hastagi na stronie:

#okulary oga #oprawki oga #more&more oprawki #ekskluzywne okulary przeciwsłoneczne #oprawki more&more #oprawki męskie 2011 #luksusowe okulary #OGA okulary #okulary przeciwsłoneczne 2011 męskie #ekskluzywne oprawki do okularów

Authors

Related posts

Top