Côte d’Or

Côte d’Or – należąca do Kraft Foods marka luksusowej, belgijskiej czekolady, której premiera na polskim rynku odbyła się w styczniu tego roku, poszerza swoje portfolio. Już we wrześniu pojawią się nowe propozycje – egzotyczne połączenie ciemnej czekolady i marakui oraz ekskluzywne czekoladki Mini Sensations.

Czekolada Côte d’Or czerpie z pasji odkrywania nowych smaków, wrażeń, inspiracji. Nawiązując do jednej z największych przyjemności – delektowania i rozkoszowania się smakiem, marka Côte d’Or proponuje polskim konsumentom nowe odsłony czekolad, które zadowolą nawet najbardziej wymagających.

Tabliczki nadziewane

Kolekcja Côte d’Or Spécialités, finezyjna kombinacja czekoladowych smaków, wzbogaca się o kolejną orientalną propozycję – marakuję. Intrygujący smak Fruit de la Passion / Maracuja uzupełni dostępne od początku roku, egzotyczne kompozycje: Figue Amande (pełnomleczna czekolada o niespotykanym nadzieniu łączącym kakao i delikatną figę oraz migdały) oraz Citron Gingembre (ciemna czekolada z fascynującym nadzieniem dojrzałej cytryny i pobudzającego zmysły imbiru). Tabliczki nadziewane linii Côte d’Or Spécialités są dostępne jedynie sezonowo i stanowią unikalną propozycję skomponowaną z myślą zarówno o poszukujących nowych doznań smakowych jak i o koneserach czekolady.
fruitdelapassion
Czekoladki Mini Sensations

Od września będziemy mogli również delektować się czekoladami z kolekcji Côte d’Or Sensations. Mają one formę eleganckich mini tabliczek i doskonale nadają się na prezent lub ekskluzywny poczęstunek. Mini Sensations Noir 70% Intense to tabliczki o głębokim smaku kakao, stanowiące esencję czekoladowych doznań. To właśnie dzięki tradycyjnej recepturze przygotowania czekolady Côte d’Or zachowują naturalny aromat ziaren kakaowca. Mini Sensations Orange Noir 70% to gorzka czekolada wypełniona gładkim, czekoladowym nadzieniem, wzbogaconym dodatkiem aromatycznych pomarańczy. Każde opakowanie Czekoladek Mini Sensations zawiera 18 oddzielnie pakowanych miniaturek, pełnych czekoladowej przyjemności.

Z natchnienia Afryką

Twórcy czekolad Côte d’Or inspirują się duchem mitycznej, afrykańskiej natury – fascynującej, tajemniczej, nieprzeniknionej, obfitej. Z podziwu nad egzotyczną przyrodą krainy kakao – Ghany, marce Côte d’Or nadano symbol słonia. Ikona ta łączy w sobie wiele wartości: jakość, długowieczność, siłę i afrykańskie inspiracje. Logo ze słoniem zostało zastrzeżone dla Côte d’Or w 1906 r. i nawiązuje do Złotego Wybrzeża, położonego w dzisiejszej Ghanie. Nasycona kakao czekolada Côte d’Or oddaje charakter Czarnego Lądu. To powrót do korzeni człowieka, żyjącego w zgodzie ze swoim – bliskim naturze – rytmem.
559205
Czas

Sekretem wyjątkowego smaku Côte d’Or jest poświęcony jej czas. Twórcy Côte d’Or pozostają wierni 125-letniej tradycji wyrobu czekolady. Czuwają nad każdym etapem procesu produkcji – od wyboru ziaren po pakowanie produktu. Dojrzałe w słońcu ziarna sprowadzane są z Afryki i Ameryki Południowej, a dla zachowania naturalnego aromatu, palenie ziaren zachodzi w temperaturze niższej niż średnia. Ze starannością przygotowuje się gęstą i nasyconą masę czekoladową gładkiej konsystencji. Czekolada Côte d’Or powstaje w atmosferze twórczego zaangażowania – bo tworzeniu prawdziwego dzieła zawsze towarzyszy pasja.

Jeśli czekolada, to tylko z Belgii

Belgia na całym świecie słynie z wyrobu czekolady. Tu właśnie narodziła się idea i przepis na Côte d’Or. Z dbałości o zachowanie autentycznego i niepowtarzalnego smaku, czekoladę Côte d’Or nadal produkuje się tylko w tym kraju. Z centrum produkcyjnego w Halle wyroby Côte d’Or rozsyłane są na cały świat, by zachwycać koneserów w ponad 60 krajach!

Rekomendowana cena detaliczna czekolad 150 g wynosi 7,69 PLN

Rekomendowana cena detaliczna Mini Sensations wynosi 13,99 PLN

hastagi na stronie:

#cote dor #niemieckie kurtki damskie w kolorze czekolady

Authors

Related posts

Top