BuyVIP Polska – prywatny klub zakupów

BuyVIP – największy w Europie prywatny klub zakupów z modną odzieżą i akcesoriami oraz artykułami elektronicznymi i wyposażeniem wnętrz wystartował w Polsce. Stworzony wspólnymi siłami przez Grupę Allegro oraz Grupę BuyVIP serwis to nowa jakość na polskim rynku e-handlu.

logo_buyvip_cabecerapl– BuyVIP Polska to kolejny produkt dostarczony przez Grupę Allegro, a pozwalający naszym rodakom cieszyć się możliwościami jakie daje handel internetowy – tłumaczy Patryk Tryzubiak, PR Manager Grupy Allegro. – Dzięki doświadczeniu oraz zaangażowaniu naszego partnera Grupy BuyVIP otwiera się przed nami kolejne wyzwanie.

Rok 2009 to dla prywatnego klubu zakupów BuyVIP kolejny rok rozwoju na terenie Europy. BuyVIP Polska to przedsięwzięcie joint venture, w którym uczestniczy w równej mierze polska Grupa Allegro oraz Grupa BuyVIP.

Nawiązana współpraca daje polskim Internautom szeroki dostęp do ekskluzywnych, modnych i markowych produktów oraz akcesoriów w atrakcyjnych cenach. – Współpraca z Buy VIP jest świetną szansą dla obu firm. Allegro w ten sposób rozszerza swoją obecność w kategoriach „moda i styl życia”, w zamian wspierając Buy VIP w dostępie do kolejnego rosnącego europejskiego rynku tłumaczy Łukasz Zych, Dyrektor Zarządzający BuyVIP. – Innowacyjny model biznesowy umożliwia społeczności internetowej dostęp do markowych produktów, które często nie są obecne w sprzedaży internetowej lub występują w ograniczonym zakresie. BuyVIP oferuje ekskluzywne produkty w atrakcyjnych cenach. Teraz każdy może kupować jak V.I.P.”

Nowy serwis obsługiwany będzie przez zespół specjalistów w Poznaniu. Stąd też kierowane będą wszelkie operacje serwisu. Jednocześnie wspierać go będą specjaliści z niemieckiego oddziału BuyVIP. – Wiedza zdobyta przez Allegro jest niezbędna w okresie wchodzenia przez nas na polski rynek internetowy. Wierzymy, że to wspólne przedsięwzięcie, wykorzystujące połączone siły i energie, okaże się właściwą decyzją w naszej strategii ekspansji – mówi Gustavo Brusilovsky, założyciel BuyVIP.

Grupa Allegro to lider polskiego rynku e-commerce. W czasie swej dziesięcioletniej działalności rozwinęło się z serwisu aukcyjnego w największą polską platformę handlową. W obecnej chwili liczy ona ponad 10 milionów Użytkowników.

W skład Grupy wchodzą serwisy transakcyjne, ogłoszeniowe, porównywarki cen oraz serwisy social shoping w całej Europie Środkowo-Wschodniej (w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Węgrzech, Bułgarii, Ukrainie, Białorusi, Kazachstanie, Litwie, Łotwie, Estonii oraz Rosji).

O BuyVIP: BuyVIP to największy w Europie prywatny klub zakupów z modną odzieżą i akcesoriami oraz artykułami elektronicznymi i wyposażeniem wnętrz. Skupia ponad 4,4 miliony Użytkowników między innymi z Polski, Hiszpanii, Włoch i Niemiec. Zamknięty klub rozwija się dzięki indywidualnemu sponsoringowi i poleceniom. Po uzyskaniu prywatnego zaproszenia, członkowie otrzymują możliwość udziału w kampaniach zakupowych trwających ograniczoną ilość czasu i oferujących ograniczony zakres produktów. Serwis oferuje wybrane produkty znanych marek oraz tych, tworzących międzynarodowe trendy do 70 procent taniej. BuyVIP zostało założone w 2006 roku przez Gustava Garcię Brusilovsky’ego oraz Geralda Heydenreicha.

hastagi na stronie:

#buyvip opinie #wyprzedaż kurtek zimowych damskich #kurtki zimowe damskie allegro #buyvip forum #ekskluzywne płaszcze damskie #markowe płaszcze i kurtki zimowe #złote wyprzedaże buy vip #markowe kurtki zimowe damskie #kurtki markowe wyprzedaż #buyvip

Authors

Related posts

Top