Wiadomości agencyjne Wiadomości branżowe

Anna Nowak-Ibisz: Mój syn ma wiele talentów i świetnie sprawdziłby się w różnych zawodach

Anna Ibisz-Nowak z nieukrywaną dumą podkreśla, że jej 8-letni syn jest wszechstronnie uzdolniony, ma wiele pasji i przejawia predyspozycje do wykonywania różnych zawodów. Z powodzeniem mógłby być aktorem, muzykiem, konferansjerem, pisarzem, prawnikiem, krytykiem filmowym bądź piłkarzem. Aktorka

Anna Ibisz-Nowak z nieukrywaną dumą podkreśla, że jej 8-letni syn jest wszechstronnie uzdolniony, ma wiele pasji i przejawia predyspozycje do wykonywania różnych zawodów. Z powodzeniem mógłby być aktorem, muzykiem, konferansjerem, pisarzem, prawnikiem, krytykiem filmowym bądź piłkarzem. Aktorka zapewnia, że niezależnie od tego, jakiego wyboru Vincent dokona w przyszłości, będzie go wspierać w jego realizacji.

Anna Ibisz-Nowak nie ma wątpliwości, że Vincent jest wyjątkowym dzieckiem. Chłonie wiedzę, wszystkiego chce spróbować i osiąga sukcesy.

–  Nie wiem, czy chciałabym, żeby był drugim Lewandowskim, nie wiem, ale niestety dobrze mu idzie to stanie na bramce. Cóż, ma też pierwszą nagrodę za grę w tenisa, a nauka gry na pianinie nie sprawia mu żadnych trudności. Musi sobie poszukać swojej własnej drogi – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Anna Ibisz-Nowak, aktorka, prowadząca program „Pani Gadżet” .

8-letni Vincent uczęszcza do szkoły prywatnej, a swoje pasje dodatkowo rozwija na zajęciach pozalekcyjnych. Była żona Krzysztofa Ibisza podkreśla, że lista zawodów, do wykonywania których ich syn wykazuje predyspozycje. jest bardzo długa.

Tak naprawdę to on jest urodzonym artystą. Jest niezwykle uważnym obserwatorem. Potrafi bardzo trafnie nazywać ludzkie emocje. To jest cecha niezbędna aktorowi do naśladowania i on ma ten dar. Albo będzie krytykiem filmowym, albo będzie tworzył muzykę, świetnie mu idzie gra na pianinie, albo zostanie jakimś bardzo cenionym pisarzem, bo ujmie wszystkie swoje spostrzeżenia i całą wrażliwość w jedną klamrę książkową – wylicza Anna Ibisz-Nowak.

Prowadząca program „Pani Gadżet” nie wyklucza, że syn pójdzie w ślady rodziców. Jej zdaniem świetnie by się sprawdził w roli prezentera telewizyjnego i konferansjera.

– Może będzie zarabiał na życie gadaniem. Jego po prostu nie można zatrzymać. Jak był taki ogólnopolski test, sprawdzanie zasobu słownictwa wypadającego z jego buzi, to on miał 102 na 100, czyli przebił średnią szkoły i średnią krajową. Ale on tak miał od małego. Czytałam mu wszystkie książki do kołyski, gadałam do niego non stop. Co miało z niego wyjść? On od razu mówił całymi zdaniami – tłumaczy Anna Ibisz-Nowak.

A to już wiesz?  Jacek Poniedziałek: żart Krystyny Jandy o klimakterium jest dowcipny, inteligentny i nawet poruszający

Anna Ibisz-Nowak podkreśla, że nigdy nie będzie narzucać synowi swojego zdania, tylko będzie wspierać go w jego życiowych wyborach.

Myślę, że byłby świetnym mediatorem albo adwokatem. Ja jestem spod znaku wagi, a on ma w sobie taką typową dla mojego znaku zodiaku potrzebę sprawiedliwości. To jest człowiek, który rzuca się na pomoc albo rozważa – dodaje Anna Ibisz-Nowak.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy