Aktualności Anna Mucha LIFESTYLE Włochy desery dieta słodycze wakacje

Anna Mucha: czasem zjadam nawet trzy desery naraz

Aktorka nie odmawia sobie kulinarnych przyjemności. Jej słabością są zwłaszcza słodycze, zarówno czekolada, jak i lody. Gwiazda twierdzi, że czasami zdarza się jej zamówić nawet trzy desery, jeśli na każdy z nich ma

Data publikacji: 2016-05-10, 06:50
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Anna Mucha: czasem zjadam nawet trzy desery naraz
Kategoria: LIFESTYLE

Aktorka nie odmawia sobie kulinarnych przyjemności. Jej słabością są zwłaszcza słodycze, zarówno czekolada, jak i lody. Gwiazda twierdzi, że czasami zdarza się jej zamówić nawet trzy desery, jeśli na każdy z nich ma ochotę.

Aktorka nie odmawia sobie kulinarnych przyjemności. Jej słabością są zwłaszcza słodycze, zarówno czekolada, jak i lody. Gwiazda twierdzi, że czasami zdarza się jej zamówić nawet trzy desery, jeśli na każdy z nich ma ochotę.

Mimo dwóch przebytych ciąż Anna Mucha zachwyca idealną i szczupłą sylwetką. Aby wrócić do formy po ostatnim porodzie, aktorka ćwiczyła pod okiem trenera personalnego i stosowała zdrową dietę. Obecnie jednak chętnie pozwala sobie na słodycze, które bardzo lubi.

– Zamawiam trzy czasami desery, jeśli nie mogę się zdecydować na jeden – powiedziała Anna Mucha agencji informacyjnej Newseria Lifestyle podczas promocji nowych smaków lodów marki Magnum.

Aktorka twierdzi, że życie składa się z wystarczającej ilości trudnych wyborów, by dodatkowo je sobie komplikować. Jej zdaniem należy w pełni korzystać z życia i nie odmawiać sobie przyjemności, także tych kulinarnych.

– Jak mam do wyboru np. ciastko czekoladowe z rozpuszczalną czekoladą z gałką lodów, tiramisu i panna cottę, to biorę wszystkie – mówi Anna Mucha.

Kulinarnym przyjemnościom aktorka zamierza się oddawać także podczas tegorocznych wakacji. Planuje wyjazd do kraju, którym od wielu lat jest zafascynowana.

– Jadę oczywiście do Włoch i tam mam zamiar robić dalsze far niente i dolce vita – mówi Anna Mucha.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Anna Mucha: czasem zjadam nawet trzy desery naraz LIFESTYLE, Anna Mucha, słodycze, desery, dieta, wakacje, Włochy - Aktorka nie odmawia sobie kulinarnych przyjemności. Jej słabością są zwłaszcza słodycze, zarówno czekolada, jak i lody. Gwiazda twierdzi, że czasami zdarza się jej zamówić nawet trzy desery, jeśli na każdy z nich ma ochotę.
Hashtagi: #LIFESTYLE Anna Mucha, słodycze, desery, dieta, wakacje, Włochy

A to już wiesz?  Karnawał trwa!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy