Dobra luksusowe

AME Luksusowa oliwa z regionu Extremadura

AME – OLIWA Z DUSZĄ Miłośnicy oliwy w Polsce wreszcie mają możliwość poznania jednej z najlepszych oliw świata. Hiszpańska AME extra vergin od niedawna gości

AME – OLIWA Z DUSZĄ

Miłośnicy oliwy w Polsce wreszcie mają możliwość poznania jednej z najlepszych oliw świata. Hiszpańska AME extra vergin od niedawna gości na półkach kulinarnych butików i najlepszych delikatesów spożywczych.

Polecana przez najlepszych szefów kuchni całego świata Ame nie jest “zwyczajną” oliwą: to bohater pierwszoplanowy stołu, dania, deseru. Ame można degustować niczym wino, wnikając w niuanse smaku, zapachu i konsystencji. Zapewnia zmysłowe doznania wszystkim, którzy jej próbują.

Stworzona dla najbardziej wymagających odbiorców, łączy w sobie smaki najlepszych gatunków oliwek z regionu Morza śródziemnego. Po kilku latach prób producent wyselekcjonował ostatecznie cztery gatunki drzew oliwnych, które posadzono na jednej ziemi, aby dojrzewały, ogrzewane promieniami słońca w gaju oliwnym. Zwieńczeniem tej misji jest wyjątkowy pod względem smaku, aromatu i koloru, bogaty smak gatunków Koreneikii, Cobrancosa, Arbequina i Frantoio. Wyczuwalne nuty migdałów i jabłek, oraz delikatna pikantność i przyjemna goryczka przywodzi na myśl ogrzewaną promieniami słońca Hiszpanii.

Luksusowa oliwa z regionu Extremadura na zachodzie Hiszpanii zaskakuje swoim smakiem, aromatem i… designem. Jej specjalnie zaprojektowana elegancka szklana butelka jest ozdobą każdego stołu. Luksusowe i eleganckie opakowanie chroni dodatkowo przed promieniami UV.

Oliwa Ame

Cena: 69,00 zł (500 ml)
Do kupienia w sklepach Piotr i Paweł oraz najlepszych butikach kulinarnych

A to już wiesz?  Rozmowa z Norbertem Orubą o sztuce zegarmistrzostwa

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy