Wiadomości branżowe

Alba Tour – włoski wymiar egzotyki

Amatorzy egzotycznych wycieczek i podróży, zarówno weterani, jak i ci, którzy dopiero planują pierwszą wyprawę, powinni czym prędzej na nowo przemyśleć wybór swojego touroperatora. Na polskim rynku pojawiła się

Amatorzy egzotycznych wycieczek i podróży, zarówno weterani, jak i ci, którzy dopiero planują pierwszą wyprawę, powinni czym prędzej na nowo przemyśleć wybór swojego touroperatora. Na polskim rynku pojawiła się bowiem nowa marka, a wraz z nią nowa jakość zagranicznego turyzmu. Alba Tour & Varsavolo zabierze Cię na koniec świata we włoskim stylu. O co chodzi? To proste. Wybrałeś podróż na safari do Kenii? Dostaniesz Rzym lub Mediolan na dokładkę!

Alba Tour to wiodąca marka na włoskim rynku. Od niedawna, dzięki nawiązaniu współpracy z uznanym polskim biurem podróży Varsavolo, oferta rzymskiego touroperatora jest dostępna także w Polsce. Oferta to nie byle jaka – Alba Tour specjalizuje się w egzotyce i dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowało spójną politykę, która ma jeden cel – dostarczyć klientowi egzotycznych wakacji o jakich nawet mu się nie śniło. Włosi znają się na stylu i trzeba przyznać, że podróże z Alba Tour od początku do końca charakteryzują się własnym, niepowtarzalnym klimatem, który świetnie oddaje polskie hasło Alba Tour & Varsavolo: „Twoje włoskie wakacje na końcu świata”.

Zacznijmy jednak od możliwości jakie oferuje Alba Tour polskiemu Klientowi. Włoski touroperator kusi w swoim katalogu egzotyką bliższą i dalszą. Znajdziemy tu oczywiście od dawna mocno eksploatowane przez Polaków destynacje śródziemnomorskie, Egipt i Majorkę, z tą różnicą, że jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości oferowanych usług, włoski touroperator bije na głowę, dotychczas dostępne na polskim rynku oferty. Główną specjalizacją Alba Tour jest jednak egzotyka dalsza, więc dla tych, którzy lubią nie tylko te melodie, które już kiedyś słyszeli, włoski touroperator może okazać się spełnieniem marzeń. Wybierzmy się zatem w podróż śladami oferty Alba Tour.

Zaczynamy od wysp położonych na Oceanie Indyjskim. Co wybrać? Rajskie Malediwy czy pachnącą indyjskimi przyprawami, perłę Oceanu Indyjskiego, Sri Lankę? Już po chwili kusi nas jednak, uznawany za jedną z najpiękniejszych wysp świata, Mauritius. Gdy spojrzymy nieco bardziej na zachód i zostawimy za sobą uroki Azji, oczom naszym ukaże się wspaniały Madagaskar, zadziwiający wyjątkową florą i fauną, pełen zapierających dech w piersiach krajobrazów, nasze pierwsze spotkanie z Afryką. Chyba, że wybierzemy położony tuż u wybrzeży Tanzanii Zanzibar. Ten niewielki tropikalny archipelag to doprawdy piękno Afryki w pigułce. Na czarnym lądzie, na klientów Alba Tour czeka Kenia o dwóch twarzach. W interiorze oferuje dzikie safari, którego organizacja to prawdziwa specjalność włoskiego touroperatora, na wybrzeżu zaś kusi wspaniałymi plażami i turkusowym oceanem. Przenieśmy się teraz na półkulę zachodnią by po egzotyce w wydaniu azjatyckim i afrykańskim, skosztować dla odmiany klimatów rodem z Ameryki środkowej i Karaibów. Tu na klientów Alba Tour czeka rajska i luksusowa Dominikana oraz wciąż niezadeptany przez turystów tropikalny Honduras.

A to już wiesz?  Pierwsza w Polsce książka o slow joggingu to zarazem poradnik życia w spokojnym rytmie

Te egzotyczne destynacje to jednak nie wszystko. Każda podróż z Alba Tour zaczyna się we Włoszech, co dla polskich podróżników, przyzwyczajonych do przesiadek we Frankfurcie, już samo w sobie może stanowić miłą odmianę. To właśnie dzięki wylotom z Rzymu i Mediolanu Alba Tour może zaproponować klientom niezwykłą dodatkową atrakcję. Istnieje możliwość, by klienci udający się w egzotyczną podróż zostali przerzuceni do jednego ze wspomnianych włoskich miast na kilka dni przed właściwym terminem odlotu na egzotyczną wycieczkę. Tutaj, w oczekiwaniu na czarterowy samolot, mogą oddać się zwiedzaniu rzymskich zabytków lub zakupom w Mediolanie. Czyż nie jest to lepsza opcja niż kilku lub kilkunastogodzinne ślęczenie na walizkach w zatłoczonej hali lotniska? Włoska klasyka jako przedsmak egzotyki? Brzmi interesująco! Co więcej, z Alba Tour włoskie klimaty będą towarzyszyć nam przez całą podróż. Nawet na krańcu świata, spędzając urlop w jednym z firmowych hoteli Alba Club, możemy rozkoszować się wykwintnymi daniami kuchni włoskiej, a o poranku poczuć zapach egzotycznych owoców zmieszany z aromatem wyśmienitego włoskiego espresso.

Alba Tour z pewnością ma potencjał by zamieszać na polskim rynku turystyki egzotycznej. Grzechem byłoby nie sprawdzić ich oferty.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy