Wiadomości agencyjne Wiadomości branżowe

Agnieszka Kaczorowska: moim partnerem nie będzie Sławek Uniatowski

Agnieszka Kaczorowska już wie, komu będzie towarzyszyć w zmaganiach o Kryształową Kulę w programie „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”. Nie potwierdza jednak doniesień, że jest nim Sławek Uniatowski. Zaprzecza też, by prosiła producentów o konkretnego

Agnieszka Kaczorowska już wie, komu będzie towarzyszyć w zmaganiach o Kryształową Kulę w programie „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”. Nie potwierdza jednak doniesień, że jest nim Sławek Uniatowski. Zaprzecza też, by prosiła producentów o konkretnego partnera.

Jesienią widzowie telewizji Polsat będą mogli oglądać czwartą edycję programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”. Jedną z trenerek gwiazd po raz kolejny będzie Agnieszka Kaczorowska. Według prasowych doniesień miałaby ona partnerować Sławkowi Uniatowskiemu, dawnemu finaliście „Idola”. Tancerka nie potwierdza jednak tych informacji.

– Nie powiedziałam, że tańczę ze Sławkiem. Tak napisały portale. Proszę jednak poczekać na oficjalne informacje, z kim tańczę mówi Agnieszka Kaczorowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Według niektórych portali internetowych Agnieszka Kaczorowska jest zachwycona Sławkiem Uniatowskim i chętnie widziałaby się w roli jego tanecznej partnerki. Miała nawet zwrócić się do producentów programu z taką prośbą. Kaczorowska twierdzi jednak, że taka sytuacja nigdy nie miała miejsca.

– O nikogo nie proszę, bo wiem, że produkcja zrobi to w jak najlepszy sposób i dobierze te pary tak, jak będzie najlepiej. Po prostu przychodzę na gotowe, nigdy nie wiem, kto to jest i tutaj też nie wiedziałam wcześniej. Ale z moim nowym partnerem już się poznaliśmy – zdradza tancerka.

Agnieszka Kaczorowska twierdzi, że nie przywiązuje wagi do tego, komu będzie towarzyszyć w tanecznych zmaganiach o Kryształową Kulę. Każdy nowy partner to dla niej nowa przygoda, z której się bardzo cieszy.

– To jest człowiek do odkrycia, do odblokowania, do nauczenia tańca, zazwyczaj od zera. Tym razem też zupełnie od zera – mówi Agnieszka Kaczorowska.

Tancerka już dwukrotnie brała udział w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. W drugiej edycji programu jej partnerem był model Rafał Maślak para zajęła 6. miejsce. W trzeciej edycji tanecznego show Kaczorowska została trenerką Krzysztofa Wieszczka, z którym wywalczyła Kryształową Kulę.

A to już wiesz?  Aleksandra Woźniak: nie lubiłam ani szkoły, ani nauki. Ona odwracała uwagę od tego, co lubię najbardziej, czyli aktorstwa

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy