Najdroższy ręcznik plażowy

Jeśli wydaje Ci się, że ręcznik może mieścić się w jakimś określonym przedziale cenowym, to się grubo mylisz. Z jednej strony to kawałek szmatki, może być nawet i przeplatany złota nicią, jednak to nic innego jak szmatka frotte lub inna. Jednak okazuje się, że liczy się także designe.

Czy warto zaopatrzyć się w najdroższy ręcznik świata? Jeśli chcesz zaszpanować, to oczywiście, kup go sobie. Kto jednak domyśli się, że to właśnie jest TEN ręcznik? Ręcznik plażowy Hermes został wypuszczony przez paryski dom mody. Co takiego ma w sobie ta szmatka, ze jest tak dorga?

Otóż skład ręcznika to bawełna, frotte oraz jedwab. Liczy się jednak wzór, nadruk. Hermes oferuje obecnie dwadzieścia różnych druków, niektóre projekty są dostępne w różnych kolorach. Może być to np. projekt w kolorze niebieskim lub czerwonym. Inne wersje mogą być w różowym, pomarańczowym lub żółtym.

Czy 530 dolarów to dużo? Zależy od tego, co dla ciebie oznacza: dużo. Kiedy już kupisz ten ręcznik siedź na nim mocno. Kto wie, może ktoś dowie się, że to właśnie ten specjalny typ ręcznika. Byleby nie dowiedział się o tym złodziej.
mks

hastagi na stronie:

#ręczniki kąpielowe duże #ręczniki plażowe duże #duże ręczniki plażowe #śmieszne ręczniki #śmieszne ręczniki plażowe

Authors

Related posts

Top