kolekcja marki Custo Barcelona

W najbliższą środę, 20 kwietnia w serwisie BuyVIP pojawi się unikatowa na polskim rynku kolekcja marki Custo Barcelona. Klientki BV będą mogły wybierać spośród kilkunastu modeli autorstwa czołowych hiszpańskich projektantów, które tylko przez 7 dni będą dostępne w wyjątkowych cenach. W kampanii realizowanej na potrzeby serwisu wzięła udział zwyciężczyni polskiej edycji Top Model – Paulina Papierska.

Historia marki Custo Barcelona rozpoczyna się pod koniec lat 70tych kiedy bracia Custo i David Dalmau odbywają motocyklową podróż dookoła świata. W słonecznej Kaliforni zwracają uwagę na kolorowe t-shirty lokalnych surferów. Stają się one inspiracją dla pierwszych kolekcji Hiszpanów – t-shitrów z grafikami, które trafiają na rynek w latach 80tych. Marka szybko zyskuje wiernych fanów i dziś sprzedawana jest w prawie 3000 sklepów na całym świecie. Sukces zaskoczył samych twórców. Custo studiował architekturę, a David sztukę i obydwaj nie wiązali swojej przyszłości z projektowaniem odzieży. Dziś są jednymi z najbardziej znanych hiszpańskich projektantów, prezentujących swoje kolekcje na prestiżowych pokazach i tygodniach mody.

Doskonałe materiały, oryginalne wzornictwo i odważne projekty sprawiły, że Custo Barcelona to synonim nowoczesności i stylu.


Wśród kreacji dostępnych w BuyVIP znajdą się modele z najnowszej kolekcji marki oraz projekty z poprzednich sezonów, które cieszyły się niezwykłą popularnością i zyskały wyjątkowe uznanie klientów. Wszystkie ubrania z oferty serwisu zaprezentuje Paulina Papierska, zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji Top Model.

– Chcieliśmy pokazać wiosenne oblicze Pauliny właśnie w kolekcji Custo Barcelona, która jest kolorowa, radosna i optymistyczna. Tym bardziej cieszymy się, że przyjęła naszą propozycję i z pewnością nie jest to nasze ostatnie przedsięwzięcie tego rodzaju – mów Michał Marcinik, Dyrektor Zarządzający BuyVIP Polska – Bardzo dobrze, że program Top Model pojawił się w naszym kraju, bo daje niezwykłą możliwość zaistnienia osobom, którzy mają ogromny potencjał, ale nie miały dotychczas szansy na zaprezentowanie siebie – dodaje.

Kolekcja Custo Barcelona będzie dostępna w serwisie BuyVIP od 20 do 26 kwietnia. Ceny poszczególnych modeli będą niższe do 50% w porównaniu z regularną ofertą marki.

Za kreację graficzną, nadzór artystyczny oraz zdjęcia kampanii Custo Barcelona w serwisie odpowiada Dział Produkcji Kampanii BuyVIP Polska.

hastagi na stronie:

#custo barcelona sklep internetowy #custo barcelona polska #custo buty

Authors

Related posts

Top