Iwona Węgrowska spędziła romantyczny urlop na Korfu. Był to prezent od narzeczonego

Wokalistka cztery dni spędziła w Grecji. Romantyczny wyjazd był prezentem urodzinowym od jej narzeczonego. Twierdzi, że były to jedne z najpiękniejszych urodzin w jej życiu korzystała z przerwy od pracy, cieszyła się słońcem i czasem spędzanym wyłącznie z ukochanym mężczyzną.

17 maja Iwona Węgrowska obchodziła 36. urodziny. Z tej okazji Maciej Marcjanik, narzeczony gwiazdy, zrobił jej wyjątkową niespodziankę: w ramach prezentu podarował jej wyjazd na jedną z greckich wysp.

– To była ogromna niespodzianka, dowiedziałam się dzień przed wylotem, trzymał to bardzo długo w tajemnicy. Dzień przed wylotem powiedział: „Spakuj tylko to i to” mówi Iwona Węgrowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Para wielokrotnie podróżowała już wspólnie po Europie, głównie do Francji, wszystkie te wyjazdy były jednak związane z pracą. Tym razem podczas czterodniowego pobytu na Korfu żadne nie było obciążone obowiązkami zawodowymi i mogli się cieszyć czasem poświęconym wyłącznie sobie nawzajem. W podróż do Grecji wybrali się tylko we dwójkę, córeczkę powierzając opiece babci.

– Było bardzo romantycznie, była kolacja co wieczór, spędzaliśmy ze sobą miło czas i tak jak powinno być, bez żadnych kłótni, cieszyliśmy się sobą. Rock’n’roll, nic dodać, nic ująć – mówi Iwona Węgrowska.

Był to pierwszy pobyt wokalistki na Korfu. Gwiazda jest zachwycona i poleca wszystkim wakacyjny wypoczynek na tej greckiej wyspie.

– Było przecudownie, przepięknie, ciepło, leżeliśmy, opalaliśmy się, nic nie robiliśmy. To były jedne z najpiękniejszych urodzin w moim życiu – mówi Iwona Węgrowska.

Gwiazda już planuje kolejny wakacyjny wyjazd, tym razem w gronie rodzinnym. W lipcu wraz z narzeczonym, córką i mamą wybiera się na Majorkę.

Źródło informacji - Newseria

Authors
Top