Ferrari 458 Spider

Milesaway poleca – najnowsze Ferrari 458 Spider dołącza do floty Red Travel
Kilka dni temu Ferrari zaprezentowało pierwszy na świecie kabriolet z twardym dachem i silnikiem umieszczonym nad tylną osią – model Ferrari 458 Spider. Samochód trafi do sprzedaży na początku 2012 roku, wtedy też zasili flotę Red Travel. Red Travel to operator, który organizuje niezwykłe podróże po Włoszech w najnowszych modelach Ferrari.

„Red Travel umożliwia odkrywanie uroków Włoch w legendarnych, sportowych supersamochodach Ferrari. Milesaway chętnie współpracuje z włoskim operatorem przy organizacji wyjątkowych wycieczek, pozwalających poczuć klimat luksusowej i wytwornej Italii” – powiedział Janusz Gałka, Dyrektor Generalny biura podróży Milesaway.
Wszystkie programy podróży tworzone są indywidualnie dla każdego klienta, aby mógł on w pełni doświadczyć włoskiego stylu życia. Każda podróż Ferrari we Włoszech jest subtelnym połączeniem sztuki, gastronomii, mody, architektury i krajobrazów. Red Travel nie tylko wynajmuje supersamochody, będące ucieleśnieniem włoskiej motoryzacji. Szyta na miarę każdego klienta oferta uwzględnia noclegi w najlepszych hotelach, niezapomniane doznania smakowe dzięki najznakomitszym włoskim restauracjom oraz wszelką pomoc profesjonalnych asystentów, którzy sprawią, że podróż będzie niezapomnianym przeżyciem. Wycieczka krajoznawcza może trwać od jednego do ośmiu dni.
Każdego dnia rano podstawione do dyspozycji Ferrari jest zatankowane i starannie ręcznie umyte, aby uczestnicy podróży mogli w pełni cieszyć się jego walorami. Podróż może być zorganizowana dla jednej bądź kilku osób i zakłada wyłączną możliwość korzystania z pełnej gamy najnowszych modeli Ferrari. Poza najnowszym modelem Ferrari 458 Italia, dostępne są także: Ferrari California, Ferrari 430 Scuderia F1, Ferrari 599 GTB Fiorano F1, Ferrari F430 Spider F1, Ferrari 612 Scaglietti F1.
Szczegółowe informacje na temat biura Milesaway znajdują się na www.milesaway.pl natomiast o magazynie Milesaway Travel i na stronie internetowej www.milesawaytravel.pl.
Informacje o Milesaway
Biuro podróży Milesaway zajmuje się kompleksową organizacją luksusowych podróży. Posiada szeroką ofertę hoteli i resortów niedostępnych w biurach skoncentrowanych na organizacji masowego wypoczynku. Zapewnia ekskluzywne transfery lotnicze i naziemne oraz gwarantuje podróż z prywatnym pilotem lub przewodnikiem, opieką dla dziecka oraz osobistym concierge. Każdy z oferowanych obiektów podlega indywidualnej ocenie według kryteriów programu milesaway value®. Misją Milesaway jest tworzenie ofert na miarę potrzeb i oczekiwań osób zainteresowanych spędzeniem wakacji w wyjątkowym, luksusowym miejscu.
Więcej informacji na temat biura podróży znaleźć można na www.milesaway.pl
Informacje o Milesaway Travel
Milesaway Travel to pierwszy na polskim rynku prestiżowy magazyn o podróżach. To wyjątkowy przewodnik po luksusowych destynacjach, ekskluzywnych wyprawach i usługach concierge. Kwartalnik Milesaway Travel przedstawia wyłącznie godne odwiedzenia miejsca i usługi. To nietypowy informator edukacyjny, tworzony przez ludzi, którzy na własne oczy widzieli prezentowane na łamach magazynu miejsca oraz testowali opisywane tam hotele i restauracje.
Więcej informacji na temat magazynu znaleźć można na www.milesawaytravel.pl

Authors

Related posts

Top