Alba Tour – włoski touroperator wprowadza nową jakość

Polacy marzą o wyprawach w coraz dalsze zakątki globu, licząc przy tym nie tylko na moc wrażeń i piękne wspomnienia, ale także oczekują wypoczynku w jak najlepszych warunkach. W odpowiedzi na te oczekiwania, na polskim rynku turystyki zagranicznej pojawił się nowy i silny gracz. Uznane polskie biuro podróży Varsavolo i wiodący włoski touroperator Alba Tour połączyły siły i pod wspólnym szyldem jako Alba Tour & Varsavolo mają szanse dostarczyć Polakom egzotyki o jakiej marzyli.

Varsavolo to biuro podróży z tradycjami, o uznanej marce, cieszące się w Polsce dużą estymą. Istnieje od 1992 roku i w tym czasie dwukrotnie (w 1999 i 2005) uhonorowane zostało ministerialną odznaką za zasługi dla turystyki. W 2010 roku, pragnąc uatrakcyjnić i rozszerzyć swoją ofertę, podjęło współpracę z jednym z najsilniejszych włoskich touroperatorów Alba Tour, specjalizującym się w organizowaniu wycieczek egzotycznych. Alba Tour to nowa marka na polskim rynku, dlatego warto przyjrzeć się jej bliżej i sprawdzić na co mogą liczyć klienci, główni beneficjenci włosko-polskiego przedsięwzięcia.

Alba Tour powstało w 2001 roku z siedzibą w Rzymie. Włoski touroperator od samego początku wyspecjalizował się w turystyce egzotycznej i szybko odniósł sukces, zajmując wiodącą pozycje na rodzimym rynku. Następnym krokiem było udane wejście na inne europejskie rynki (m.in. hiszpański, w 2009 roku). Do Polski Alba Tour zawitało w zeszłym roku dzięki Varsavolo i od tego czasu również polski Klient może korzystać z jego bogatej oferty.

Alba Tour jest przykładem touroperatora realizującego spójną i ukierunkowaną na jak największe zadowolenie Klienta politykę, który może liczyć na bogaty wybór destynacji we wszystkich zakątkach globu od wysp Oceanu Indyjskiego (Malediwy, Sri Lanka, Madagaskar, Mauritius, Zanzibar), przez kraje czarnej Afryki (Kenia), Ameryki Środkowej i Karaibów (Honduras, Dominikana), aż po dobrze znane Polakom rejony Morza Śródziemnego (Egipt, Majorka). To jednak nie wszystko, Alba Tour gwarantuje również dopracowane programy wycieczek i pobytów. Dobrym przykładem jest oferta podróży do Kenii, podczas której Klient przez pierwszy tydzień kolekcjonuje niesamowite wrażenia podczas szalonego safari, by drugi poświęcić na leniwe plażowanie w luksusowym kurorcie nad brzegiem oceanu.

W kwestii bazy hotelowej Alba Tour również oferuje najwyższe standardy. Włoski touroperator jest właścicielem prywatnej sieci hoteli Alba Club, oferujących wszelkie wygody, a także programy animacyjne dla dzieci i dorosłych. Ciekawostką jest fakt, że we wszystkich hotelach Alba Club serwuje się, obok potraw lokalnych, również najlepsze specjały kuchni włoskiej.

Dodatkowym atutem Alba Tour jest świetnie zorganizowana i profesjonalna kadra rezydentów, którzy służą pomocą wypoczywającym Klientom. Rezydenci są zawsze włosko i angielskojęzyczni, ale w wybranych terminach i destynacjach można również liczyć na polską kadrę.

Alba Tour organizuje wyloty samolotami czarterowymi z Włoch, z Rzymu lub Mediolanu. Kolejną atrakcją jest fakt, że do wybranych wycieczek oferuje się krótki, kilkudniowy pobyt w jednym z tych miast, w ramach którego, zamiast męczyć się godzinami na lotnisku w oczekiwaniu na przesiadkę, można tuż przed wylotem poświęcić nieco czasu na zwiedzanie i zakupy. Tym samym dostajemy dwa dania na jednym talerzu. Klasyczne Włochy na przystawkę i egzotyczną wyprawę jako danie główne.

Przy planowaniu wakacji warto zwrócić uwagę na ofertę Alba Tour & Varsavolo. Tak dobrze zorganizowanych wycieczek egzotycznych jeszcze w Polsce nie było.

Źródło informacji - Newseria

Authors

Related posts

Top